Quick-Step laminuotos grindys iš salono "Vilniaus parketas"

Quick-Step
 laminuotos grindys iš salono "Vilniaus parketas"

Quick-Step
 laminuotos grindys iš salono "Vilniaus parketas"

Belgija nuo seno yra novatorė grindų dangų (kiliminės, ruloninės, PVC, laminuotų grindų) srityje. Vienas didžiausių laminuotų grindų gamintojų Europoje „Quick Step“ per kelerius pastaruosius metus sukūrė ir užpatentavo technologinius sprendimus, leidžiančius šio tipo grindis naudoti vietoj natūralaus medžio parketo ar lentų.

Laminuotos lentos jungiamos tarpusavyje be klijų nuo 2002 metų, kai sukurta „Uniclick“ sukabinimo sistema – lentos kraštai turi specialią išfrezuotą formą, jungiamą iš pradžių lentą dedant kampu, o įkišus prispaudžiant prie grindų pagrindo. Sujungtos lentos gali atlaikyti iki 450 kg/m tempimo jėgą. Ši jungtis nėra „kieta“, ji leidžia lentoms plėstis ir trauktis pagal drėgmės sezonus (žiemą patalpose sausa, o vasarą – drėgniau). Medines grindis šiuo požiūriu „suvaldyti“ sunkiau – natūralaus medžio plėtimosi parametrai daug didesni. Sudėti laminuotas grindis šiais laikais nereikia specialių žinių ar brangiai kainuojančių įrankių.

Natūralus medienos įspūdis išgaunamas piešiniu ir specialiu faktūriniu atspaudu, idealiai atitinkančiu spalvinį medienos raštą. Tokiu būdu grindų plote, kuris sudedamas iš iki 30 skirtingo rašto lentų, matomi natūralūs medienos grioveliai, medienos spalvos padaro jas neatskiriamas nuo natūralios medienos grindų. Laminuotų grindų priežiūra ir atsparumas daug pranašesni už natūralaus medžio.

Vienas naujausių ir unikalių technologinių sprendimų – galimybė laminuotose grindyse turėti akcentuotą griovelį sujungime. Jau seniai pamėgome medines grindis, kurių kraštai nušlifuoti 45 laipsnių kampu. Tai unikalus medžio grindų sprendimas, suteikiantis visam grindų plotui ritmo ir solidumo įspūdį. Nuo šiol tai įmanoma ir laminto grindyse. Akcentuoti gali būti ir išilginiai, ir skersiniai sujungimai.

Jau sukurta unikali galimybė „Quick Step“ laminuotas grindys kloti drėgnose patalpose (vonioje ar priešpirtyje), kur vanduo neturi susigerti į grindis, o privalo likti ant grindų paviršiaus – tam naudojamos „laivo denio“ tipo grindys, kuriose tarp lentų instaliuojama speciali guminė tarpinė.

Daugiau info www.PARQUET.lt