VILNIUJE ATIDARYTA DIDŽIAUSIA GEBERIT EKSPOZICIJA BALTIJOS ŠALYSE

 

Europos sanitarinių produktų gamybos lyderė šveicarų kompanija Geberit sausio 17-ąją Vilniuje atidarė didžiausią ekspoziciją Baltijos šalyse. 280 kv.m „Orange Office“ verslo centro patalpose įsikūrė naujas įmonės biuras ir ekspozicinis centras.  Kviestiniai svečiai, tarp kurių vieni  pagrindinių vonios įranga prekiaujančių įmonių atstovai, interjero dizaineriai ir architektai, žengė raudonu kilimu ir, skambant gyvai violončelės muzikai, turėjo progą iš arčiau susipažinti su išskirtiniais santechnikos gaminiais. Plačiau apie juos pasakojo Geberit atstovai.

 


Daugiau nei 150 metų patirtį turinti santechnikos gaminių srityje, Geberit grupė iš viso veikia 50-tyje šalių ir vienija daugiau nei 12 000 darbuotojų visame pasaulyje. Geberit produktai yra gaminami iš aukščiausios kokybės patvarių medžiagų, juos ypač lengva valyti, paprasta naudoti, žavi jų novatoriškas dizainas. Nuo 2015-ųjų metų, kuomet Geberit grupė įsigijo Europos vonios keramikos milžinę Sanitec, savo klientams gali pasiūlyti dar platesnį produktų asortimentą: nuo ilgaamžiškų potinkinių sistemų, iki rafinuoto dizaino vonios keramikos ir baldų kolekcijų, pasižyminčių šiuolaikišku funkcionalumu.

Salone Vilniuje galima susipažinti su populiariausiais Geberit grupei priklausančių gamintojų Ifö, Ido, Kolo ir Keramag vonios baldų ir keramikos gaminiais. Kone kiekvieną ekspozicijos sieną puošia ir Geberit vandens nuleidimo mygtukai, kuriuos galima  rinktis iš itin plataus spalvų, medžiagų ir formų spektro. Be to, čia vietoje galima pamatyti revoliucinėmis technologijomis garsėjančius apiplaunančius Geberit AquaClean WC puodus, kurie pasižymi tokiomis funkcijomis kaip: patogus nuotolinio valdymo pultelis, įdiegtas nemalonių kvapų ištraukimas, šiltą orą pučiantis džiovintuvas, šildoma WC sėdynė ar automatiškai atsidarantis dangtis. Potinkinių rėmų, vandens tiekimo ir nuotekų sistemos taip pat turi savo vietą naujoje Geberit ekspozicijoje.  

 

 

 

„Geberit į Baltijos šalių rinką atėjo palyginti vėlai, tačiau – ilgam, – šventinio vakaro metu kalbėjo Geberit Baltijos šalių pardavimų vadovas Gediminas Repšys,  – Dar prieš keletą metų Lietuvos klientus aptarnaudavome iš Danijos, o šiandien esame įkūrę vietinę pardavimo įmonę ir tai rodo, kad ši rinka mums yra tikrai svarbi ir čia mes matome didžiulį potencialą. Negana to, Lietuvos Geberit biuras yra pagrindinis Baltijos šalyse, taigi iš čia mes teikiame paslaugas ir Latvijos bei Estijos klientams. Geberit grupė kasmet investuoja beveik 100 milijonų Šveicarijos frankų į mokslinius tyrimus, produktų tobulinimą ir naujų inovatyvių gaminių kūrimą ir tai leidžia mums nuolat būti šiek tiek priekyje savo konkurentų“.

Vakaro metu nuskambėjo 2018 metais specialiai Geberit prekės ženklui sukurtos dainos „Water (You make me fell like home)“, pasakojančios apie jausmą, esant tobulame vonios kambaryje, premjera (vokalistė – Justė Kraujelytė ir elektroninė muzika – Saulius Sakavičius). Svečiai taip pat turėjo galimybę dalyvauti šventinėje viktorinoje, kurioje laimėjo vertingus, Geberit įsteigtus prizus, daugkartinis fleiringo čempionatų nugalėtojas, profesionalus barmenas Rapolas Vareika ir „Bar masters“ pademonstravo kvapą gniaužiantį šou, o vakarėlio linksmybes tęsė grupės „Subtilu-Z“ pasirodymas.

 

 

 

Naujas Geberit salonas yra įsikūręs „Orange Office“ verslo centre, adresu Senasis Ukmergės kelias 4, Užubaliai, Vilnius. Profesionalūs Geberit atstovai mielai suteiks išsamias konsultacijas apie vonios kambario santechnikos įrengimą, o kiekvienas atvykęs turės galimybę individualiai įvertinti produktų kokybę ir funkcionalumą.

Nuotraukų galerija:

     

Daugiau informacijos geberit.lt