Mados tendencijos keičiasi viena po kitos, o virtuvė išlieka ypatinga namų vieta, kur po sunkios dienos susirenka visa šeima. Dažniausiai virtuvės baldams skiriama mažiausiai dėmesio – tačiau veltui, nes tai viena iš funkcionaliausių patalpų, tad reikėtų iš anksto žinoti, kokios tendencijos vyrauja virtuvėje dabar 2022 metais.

Dizaino pagrindai 2022 m.

Dabartinė tendencija yra paprastumas ir universalumas, todėl neturėtumėte perkrauti interjero daugybe dekoratyvinių elementų. Virtuvių dizaine vyrauja minimalizmas ir skandinaviškas stilius, kuriuose dera natūralumas, paprastumas ir net šiek tiek asketiškumo. 

Svarbiausias dalykas yra funkcionalumas. Jis turėtų būti maksimalus, kiekvienas virtuvės centimetras turėtų būti naudingas. Prietaisai įmontuoti taip, kad jų išvaizda neatitrauktų nuo dizaino paprastumo ir minimalizmo, o vieta apgalvota iki kiekvieno centimetro, kad šeimininkė galėtų gaminti kuo patogiau.

Virtuvės komplektai ir vyraujantys dizainai

Dizaino tendencijos galioja ir spalvoms. Šiuolaikinėje virtuvėje didelę reikšmę turi spalvų paletė, kuri lemia viso kambario vaizdą. Tuo pačiu metu įvairios spalvos virtuvėje turėtų derėti su pagrindinio būsto atmosfera ir stiliumi, todėl svarbu nuspręsti, kokią spalvą ir dizainą pasirinkti, šiuo metu populiarūs komplektai: leojar.lt 

Tendencijų viršūnėje vis dar yra šviesių spalvų be ryškių akcentų virtuviniai komplektai. Šis sprendimas sukurs lengvumo ir natūralumo vaizdą. Tačiau dabas tamsūs atspalviai tampa vis populiaresni. Tamsiai pilka ir juoda atrodo rafinuotai, tačiau į jas reikėtų žiūrėti atsargiai, nes jų naudojimas gali labai vizualiai susiaurinti erdvę. Mažoje patalpoje geriausia derinti tamsius atspalvius su šviesiais. Įdomų virtuvės interjerą galite sukurti derindami grafito ar šokolado atspalvius.

Ramų dizainą galima pasiekti ir melsvų, violetinių, žalių ir kitų tonų pagalba. Svarbiausia, kad jie nebūtų per šviesūs, o atrodytų natūraliai. Tokie akcentai interjerui suteiks kūrybiškumo. O spalvingos virtuvės ryškiais akcentais dabar nėra madingos, todėl jų reikėtų vengti.

Skirtingų stilių derinimas

Atėjo nuostabus laikas, kai galima ir net reikia maišyti kelis skirtingus stilius, kad gautum kažką savo, ypatingo. Dabar madinga derinti klasiką su minimalizmu, ryškias, struktūruotas geometrines formas su natūraliais, švelniais elementais, svarbu skoningai išpildyti projektą ir neperkrauti erdvės nereikalingomis detalėmis. 

Daugiau informacijos: leojar.lt

#Baldai #Naudingi patarimai

2022-05-27