KWC_maisytuvai

KWC_maisytuvai

KWC – tai aukščiausios kokybės virtuvės ir vonios kambario maišytuvų gamintojas iš Šveicarijos, kuris ir vėl tapo šių metų ISH parodos, vykusios Frankfurte prie Maino, dėmesio centru. Dėl daugybės intergruotų inovatyvių detalių, kompanija diktuoja naujus dizaino ir technologijų standartus.

Kompanija jau daugelį metų garsėja pačių elegantiškiausių bei gražiausių maišytuvų gamyba. KWC dabar, labiau nei kada nors, supranta, kaip sujungti tradicininį šveicarišką tikslumą su tarptautiniu dizainu. Gamintojas nuolat ieško naujų technologinių spendimų, kad patenkintų šiuolaikinio žmogaus poreikius.

KWC EVE – juodai balta magija

Technologija, kuri sukėlė sensaciją, pasirodžius KWC EVE, vadinama LUMINAQUA. Pasitelkus šviesą , KWC sukūrė naują išskirtinės virtuvės standartą, transformuodama vandens tėkmę į švytintį plazmos šaltinį. Subtili šviesa, tartum magijos prisilietimu, suteikia vandeniui gyvybę. Išskirtine paviršių apdaila, ledine balta bei chromine juoda spalvomis, KWC EVE išplečia vizualinį spektrą, suteikdamas dizaineriams dar didesnes erdves vaizduotei.

KWC INOX 2 - hole – dabar šviesos skulptūra.

LUMINAQUA iš tiesų pasiteisino, todėl šią LED technologiją buvo nuspręsta naudoti ir kituose KWC maišytuvuose. Tai neabejotinai suteiks tam tikrą pranašumą. Jau esantis rinkoje, dviejų skylių maišytuvas iš KWC INOX kolekcijos, ne tik praskaidrins jūsų gyvenimą, bet ir bus akivaizdus įrodymas, kodėl KWC INOX kolekcija kelia didelį susidomėjimą.

www.kvc.lt