Jau šį savaitgalį (2009 m. liepos 3–7 dienomis) Frankfurte prie Maino startuos didžiausia rudeninė vartojimo prekių paroda „Tendence“. “Messe Frankfurt” mugėje bus pristatytas platus pačių įvairiausių, namuose reikalingų daiktų spektras, interjerų aksesuarai, o taip pat papuošalai ir dovanos. Kaip tik šioje parodoje prekybinių tinklų atstovai darys rudens-žiemos ir kalėdinių kolekcijų užsakymus.

„Tendence“ renginių programa:

Form (Hall 6.1 B90)

Konkursui „Form“ bus pateikiami gaminiai, atrinkti pagal medžiagų naujumo ir dizaino idėjos netikėtumo kriterijus. Tai bus gaminiai, skirti ir plačiajam vartotojų ratui, ir rinktinių prekių parduotuvėlėms, kuriose prekiaujama individualios gamybos vienetinėmis prekėmis.

Young Designers meet the industry (Hall 6.1 B59)

Bus pristatytas Vokietijos dizainerių sąjungos ir „Messe Frankfurt“ bendras projektas „Jaunieji dizaineriai kuria pramonei“, kur pramonės atstovai ir jauni kūrybingi asmenys keisis idėjomis. Jauniems dizaineriams šis projektas atvers duris į verslo pasaulį. Pakviesti į mugę dizaineriai rengs trumpus savo darbų pristatymus paviljone 6.1.

Structure and Skin (Hall 6.1 E45)

“Acheno“ Taikomųjų menų universiteto studentai demonstruos savo darbus: baldus iš popieriaus.

Nordic Design (Hall 6.1)

Šiemet zona „Nordic Design” vėl gavo teisę rengti ekspoziciją mugės padalinyje Loft. Ekspoziciją sudarys žinomų Skandinavijos firmų Iittala, Kähler Design, Menu and Stelton gaminiai.

Top Turkish Designers (Hall 6.1)

Pagrindinio Turkijoje organizuojamo pramoninio dizaino kūrinio konkurso nugalėtojai savo darbus demonstruos mugės padalinyje Loft. Iš 18 dalyvių žiuri atrinks tik keletą geriausiųjų, kuriems suteiks teisę savo darbus demonstruoti „Ambiente 2010“ padaliniuose „Next” arba „Talents”.

Kids World Selection (Hall 4.1 Foyer) Kids' own world (Hall 3.0 B91)

Vaikiškų prekių asortimentą papildys ir išplės žinomų gamintojų „Bauer”, „Troussellier” ir „Volker Senger” siūlomi nauji gaminiai. Dizainerio Martyno Metco instaliacija sukurs giedrą nuotaiką ir pademonstruos, kaip galima įrengiant būstą panaudoti žaidybinius elementus.

Useful gifts – Student Designs in Porcelain (Hall 6.1 A81)

Daugelio žmonių sąmonėje porcelianas asocijuojasi su indais. Tačiau jis tikrai pelnytai vadinamas „baltuoju auksu“: Menų ir dizaino akademijos studentai supažindins su porcelianinėmis dovanėlėmis, kuriose atsispindi sumaniai suderinta estetika ir gaminio funkcionalumas.

Process Warm (Hall 6.1 D30)

Būtina paminėti labai įdomų ir nūdienos skubančiam pasauliui aktualų „Šilumos proceso“ projektą, kurį pristatys Kinijos dizaineriai. Visi šiam projektui parinkti gaminiai sukuria malonų šilumos, komforto, teigiamų jutimų ir gerovės pojūtį. Projektą rengė jauni ambicingi ir energingi dizaineriai Banmoo, Libelle, Mooma, Pep Design ir Yaang. Išskirtinis jų darbų bruožas – tobulas meistriškumas ir Azijoje glūdinčios kultūros pajutimo šaknys.

Bilietų į parodą kainos:

Vienai dienai 20 € (kasoje Frankfurte 26 €).

Visoms dienoms 42 € (kasoje Frankfurte 63 €).

Visus atsakymus į klausimus, susijusius su apsilankymu ar dalyvavimu „Tendence“ parodoje – išankstinius bilietus (gera kaina!), dalyvių katalogą, suskirstytą pagal produktų grupes, informaciją apie optimaliausius kelionės ir apgyvendinimo variantus – Jūs galite gauti Messe Frankfurt atstovybėje Vilniuje.

#Įvykiai #Parodos

2009-06-30