Vonios kambarys – vienas svarbiausių ir dažniausiai naudojamų kambarių namuose. Jis įrengiamas pirmiausiai, tad labai svarbu dar prieš pradedant remonto ar įrengimo darbus, ne tik apsispręsti, kaip bus išdėstyti prietaisai, bet ir kokie tiksliai jie bus, mat santechnikas pagal jų specifikacijas galės tinkamai viską sumontuoti ir pajungti. Šiuolaikiniai vonios kambariai neretai tampa ir namų SPA – vieta atsipalaiduoti po darbo, pasiruošti naujai dienai ar miegui, tad jo įrengimo kokybei skiriama vis daugiau dėmesio.
Pastaraisiais metais ypač išaugo apsipirkimai internetu, tad ir vonios kambario įrangą įsigyti galite net neiškėlę kojos iš namų – saugiai ir patogiai. www.muresta.lt – tai daugiau nei 20 m. patirtį turinčios įmonės Muresta elektroninė parduotuvė, siūlanti itin didelį žinomų, patikimų gamintojų santechnikos pasirinkimą. Ravak, Hansgrohe, Laufen, Paa, Kaldewei, Duravit, Villeroy&Boch, Tece, Zhender, Franke, Geberit – tai tik maža dalis ilgamečių Muresta partnerių.

Renkantis nežinomus gamintojus, kurių produkcija neretai kainuoja pigiau, rizikuojama produkto kokybe ir garantiniu aptarnavimu. Patikimi, ne vienerius metus rinkoje esantys, gamintojai teikia garantijas, dažnai turi savo atstovus Lietuvoje, kurie gali padėti iškilus problemoms. Atsarginių dalių tiekimas būna garantuotas ne vienerius metus, tad nereikia pirkti naujo prietaiso, kai užtenka pasikeisti tik vieną detalę.

Muresta komanda stengiasi, jog klientas rastų absoliučiai viską, kas reikalinga vonios kambaryje – nuo pagrindinių santechnikos prietaisų, be kurių neapsieina nei vieni namai, iki mažiausių smulkmenų. Muresta.lt elektroninėje parduotuvėje galite įsigyti ne tik vonios aksesuarų ir asmens higienai skirtų produktų, bet ir namų kvapų, jog vonios kambarys visada maloniai kvepėtų. O kad nereiktų blaškytis po kelias skirtingas parduotuves, čia pat galite išsirinkti ir vonios kambario plyteles!
Įmonė pasirūpins ir neįgaliųjų ar senjorų patogumu. Specialūs ranktūriai, neįgaliesiems skirti unitazai, praustuvai, maišytuvai, dušo kėdutės ar vonios sėdynės – gaminiai skirti tam, jog buitis ir asmens higiena taptų kur kas patogesnė.

Nuolat plečiamas virtuvės įrangos ir reikmenų asortimentas. Šiuo metu galima įsigyti įvairių medžiagų plautuvių, jų priedų, šiukšlių rūšiavimo sistemų, lentelių, nuvarvėjimo indų ir net maisto ruošai reikalingų įrankių.

www.muresta.lt elektroninėje parduotuvėje apsipirkti tikrai paprasta ir saugu. Veikia patogūs filtrai, prekės turi išsamius aprašymus su matmenimis, čia pat galite papildyti užsakymą komplektuojančiomis prekėmis. Jeigu kyla klausimų, visada galite pasikonsultuoti telefonu ar per “Live chat” programėlę.

Darbuotojai mielai padės bei pasiūlys, kaip galima būtų papildyti užsakymą, jog prekė veiktų pilnavertiškai. Pavyzdžiui, neužtenka įsigyti tik unitazo, nes atskirai parduodamas jo dangtis ar įsigyti tik wc rėmo, nes reikalingas ir vandens nuleidimo klavišas. Taip pat labai patogu, jog matoma informacija, per kiek laiko prekė bus pristatoma.

Ieškantys santechnikos dar pigiau, www.muresta.lt elektroninėje parduotuvėje, gali pasinaudoti išpardavimo kategorija, kurioje išparduodami likučiai, esantys sandėlyje. O galbūt jums tinka prekė su defektu ar pažeista pakuote? Tai puikus būdas sutaupyti!

Žinoma, ne visada užtenka vonią, praustuvą, unitazą ar maišytuvą apžiūrėti internetu, matant tik nuotraukas. Jeigu dar nežinote, kokią vonios medžiagą rinktis – akrilinę, plieninę, o gal akmens masės, geriausia būtų visas jas pačiupinėti, palyginti gyvai. Vilniuje specializuotos santechnikos parduotuvėje Muresta rasite ir visų anksčiau išvardintų gamintojų vonios kambario įrangą.


Muresta.lt dirbantys specialistai patys lankosi gamyklose, kur geriau susipažįsta su gaminiais ir gamybos procesu, nuolat atnaujina savo žinias nuotoliniuose mokymuose, tad profesonaliai patars ir padės atrasti prekę ne tik pagal reikiamas technines savybes, matmenis ar dizainą, bet ir kišenę.

Vilniuje Ukmergės g. esančiame salone įdiegta eilių valdymo sistema, galite saugiai apžiūrėti ekspoziciją bei gauti profesionalias konsultacijas.

Daugiau informacijos:

Facebook: muresta.lt

Instagram: muresta.lt

YouTube: muresta.lt