Tekstas Kristinos Noreikienės
Nuotraukos gamintojo


Įsirengiant ar atnaujinant namus, itin svarbu tinkamai pasirinkti virtuvės baldus. Jau tris dešimtmečius vienas patikimiausių partnerių kuriant ir gaminant virtuvės bei kitus svajonių namų baldus yra „Vokė-III“. Čia dirbančių specialistų tikslas – įsiklausyti, suprasti, pasiūlyti ir sukurti baldus, tobulai tinkančius būtent jums.


Ilgametė patirtis ir tūkstančiai virtuvių

„Vokė-III“ veiklos pradžia siekia 1991 m. Nuo tada įmonė kuria, projektuoja, gamina ir montuoja nestandartinius virtuvės ir kitus namų baldus. Ilgametė sėkminga patirtis ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse, taip pat bendradarbiavimas su architektais bei dizaineriais leidžia įgyvendinti net pačias drąsiausias idėjas.

Per metus „Vokė-III“ pagamina daugiau nei 4 000 virtuvių, o nuo pat atidarymo įrengta jau daugiau nei 100 tūkst. virtuvių. Įmonė jau 30 metų eksportuoja savo produkciją į Latviją, Skandinavijos šalis, Islandiją, Didžiąją Britaniją bei Nyderlandus.

Svajonių virtuvės kūrimas nuo A iki Z

Norėdami įsigyti naujus virtuvės baldus, pirmiausia susisiekite su „Vokė-III“ virtuvės profesionalais. Jie pasirūpins visu projektu: nuo konsultacijų, projektavimo, baldų gamybos, montavimo iki 10 metų garantinio ir pogarantinio aptarnavimo. Be to, „Vokė-III“ prekiauja ir įmontuojama buitine technika bei santechnika, kurią tiekia patikimi partneriai. Tad, patikėję virtuvės įrengimo rūpesčius „Vokė III“ specialistams, viską gausite iš vienų rankų.

Pirmiausia per vieną darbo dieną jums bus pateiktas pradinis pasiūlymas su preliminaria kaina ir planu. Tada į projekto įgyvendinimo vietą atvykęs „Vokė-III“ dizaineris atliks profesionalius matavimus ir padės nuspręsti, kokia virtuvė labiausiai atitiks jūsų poreikius. Vėliau, projektuojant, galutinai suderinamos detales, baldų dizainas, atspalviai, medžiagos, pateikiamos vizualizacijos. Galiausiai pagal paruoštą projektą gaminami virtuvės baldai.

„Vokė-III“ gamykloje dirba profesionalūs virtuvės specialistai, užsakymus įgyvendinantys itin kokybiškai ir per įmanomai trumpiausią laiką – virtuvės baldų gamybos terminas prasideda nuo 30 dienų. Pagaminti baldai saugiai pristatomi į projekto vietą ir patikimai sumontuojami. Kokybiškas darbas bei aptarnavimas leidžia džiaugtis svajonių virtuve ilgus metus.

Svajonių virtuvė – jau šiandien, ir ilgam

Įmonė stengiasi įsiklausyti į kiekvieno kliento poreikius ir pasiūlyti geriausią variantą kainos ir kokybės atžvilgiu: nuo unikalių, išskirtinių projektų iki kiekvienam prieinamų sprendimų. Be to, suprasdama, jog virtuvė – tai investicija ilgam, įmonė suteikia galimybę įsigyti baldų išsimokėtinai. Todėl savo svajonių virtuvę drąsiai galite pradėti planuoti jau šiandien.

Daugiau informacijos: voke3.com/lt

Žurnalas „Interjeras.lt pataria“