Pristatome jūsų dėmesiui išskirtines, ilgaamžes vokiečių gamintojo BETTE plienines vonias – Tesseraux+Partner dizaino studijos sukurtą seriją BetteLux Shape. Kaip sako patys kūrėjai: „Pritaikę technines subtilybes, suteikiame gaminiui tam tikrą prasmę ir puikų estetinį vaizdą. Kartu su gamintojais nuolat plečiame plieno formavimo ribas. Simetriškos šios serijos elementų formos architektams ir interjero dizaineriams teikia laisvę techniškai įgyvendinti individualius užsakovų poreikius atitinkančius projektus.“


Plieniniai milteliniu būdu dažyti rėmai sukuria lengvumo įspūdį. Preciziški kampų sujungimai pabrėžia tobulo minimalizmo idėją. Galima rinktis iš 6 spalvų variantų. Platus gaminių asortimentas vonia, praustuvas, lentyna, veidrodis ir taburetė su skirtingais mediniais paviršiais leidžia sukurti vientiso stiliaus vonios kambarį. Čia galima siekti kontrasto derinant juodą spalvą su balta, arba, priešingai prie baltos vonios priderinti šviesius rėmus. Šio modelio privalumas vienodai kruopščiai glazūra padengtos abi gaminio pusės. Taip pat gali kilti klausimas, kaip išspręsta vandens perpylimo apsaugojimo problema? Atsakymas technologinė naujovė, kurią kartu su garsiąja Viega teko sukurti šio modelio vandens persipylimo sistemai. Elektronikai sekant, kad vanduo nepakiltų aukščiau saugaus lygio, trumpam (15 sek.) atidaromas išpylimo vožtuvas. Sistema veikia tiek nuo elektros tinklo, tiek su autonominiu elementu ir yra sumontuota šalia sifono, paslėpto po vonia elegantiškoje dėžutėje.

Atkreipiame dėmesį į šio gaminio ilgaamžiškumą. Glazūruotas titano plienas yra viena populiariausių praustuvų, vonioms ir dušo padėklų medžiagų. Ji ne tik labai universali, bet ir tvirta bei lengvai valoma. Ši medžiaga atitinka aukščiausius kokybės standartus, taikomus vonios kambariams. Glazūruotame titano pliene susijungia plieno formos laisvė su optinėmis ir higieninėmis stiklo savybėmis. Tai nemenkas privalumas nešvarumai ir bakterijos negali prilipti prie kieto, porų neturinčio stiklinio paviršiaus, tad valant nereikia naudoti abrazyvinių, cheminių ir agresyvių priemonių.


Dar vienas šios medžiagos pliusas po ilgo naudojimo nenublunkantis paviršius. Tai reiškia, kad net ir po daugelio metų iš titano plieno padaryti vonios kambario gaminiai bus tokie pat ryškūs ir blizgūs kaip ir pačią pirmąją dieną.

Turbūt dažnas skubėdamas yra apvertęs nagų lako buteliuką ar išpylęs kokį kitą įprastus paviršius gadinantį cheminį junginį. Netyčia išlietų chemikalų dėmės – opi problema, todėl gera žinoti, kad joks cheminis preparatas negali pakenkti voniai ar praustuvui, pagamintam iš glazūruoto titano plieno. Nuvalius paviršių, neliks net plaukų dažų dėmių.

Lygus, porų neturintis glazūruoto titano plieno paviršius maloniai priglunda prie odos ir greitai prisitaiko prie vonios vandens temperatūros – net aplink šiaip vėsų vonios krašto plotą, esantį prie kaklo. Temperatūros svyravimai taip pat negali paveikti vonios formos, nes ji išdegama daugiau nei 800 °C temperatūroje. Tai irgi svarbu žinoti tiems, kas mėgsta išsidėlioti žvakes palei vonios kraštą.

Šie neabejotini eksploatacijos privalumai ir unikalus serijos dizainas leidžia tikėtis išrankiausių vartotojų ir tikrų interjero profesionalų dėmesio.

Daugiau nuotraukų:

Daugiau informacijos: bette.lt

.