Vonios kambarys – neatsiejama ir labai svarbi namų dalis. Ten rasime ne tik vonios praustuvus, tualetus bei dušo kabinas ar vonias, bet ir praktiškus bei stilingus vonios aksesuarus, kurie padeda užbaigti vonios kambario interjerą bei suteikia šiam kambariui dar daugiau funkcionalumo. Nesvarbu, ar norite suteikti vonios kambariui stilingo cinkelio ar tiesiog paversti savo kasdienį gyvenimą patogesniu, platus ir įvairus vonios aksesuarų pasirinkimas tikrai garantuos, kad rasite tai, ko ieškote. Šiame straipsnyje aptarsime populiariausius ir praktiškiausius vonios kambario aksesuarus.


Tualetinio popieriaus laikiklis

Itin praktiški ir be galo naudingi ir reikalingi yra tualetinio popieriaus laikikliai. Jie tvirtinami prie sienos, šalia klozeto ir suteikia patogią ir lengvą prieigą prie tualetinio popieriaus. Šie aksesuarai gali būti skirtingų dizainų, gaminami iš skirtingų medžiagų. Pavyzdžiui, plastikiniai – pigiausi. Jie lengvi, gali būti skirtingų spalvų, tačiau, nėra labai kokybiški ar stilingi. Stilingesniais ir elegantiškesniais yra laikomi metaliniai laikikliai. Jie itin patvarūs, nors yra šiek tiek brangesni už plastikinius.

Tualeto šepečiai ir jų laikikliai

Siekiant, kad klozetas nuolat būtų švarus ir atrodytų estetiškai tvarkingas, būtina nepamiršti ir tualeto šepečio bei jo laikiklio. Statomas šalia tualeto, šepetys ir jo laikiklis yra neatsiejami vonios kambario aksesuarai. Dažniausiai, šepečiai ir laikikliai būna derinami prie tualetinio popieriaus laikiklio, muilinių, šiukšlinių. Gali būti tiek plastikiniai, tiek metaliniai bei keramikiniai.

Šiukšlinės

Nors dauguma, dažnu atveju, pamiršta net pagalvoti apie jas, vonios šiukšlinės yra būtinos ir labai reikalingos. Jos yra mažesnės nei kitos, namuose randamos šiukšlinės. Taip pat, dažniausiai, jos būna atidaromos su kojiniu mygtuku, siekiant higieniškumo. Tiek metalinės, tiek plastikinės vonios šiukšlinės yra svarbios ir tikrai reikalingos.

Muilinės, muilo dozatoriai ir dantų šepetėlių laikikliai

Vieni iš dažniausiai naudojamų vonios aksesuarų yra muilo dozatoriai, muilinės ir dantų šepetėlių laikikliai. Jie statomi ant praustuvo ir stilingai bei praktiškai papildo vonios kambarį. Priklausomai nuo to, kokio tipo muilą, skystą ar gabalinį, naudojate, priklausys ir tinkamo aksesuaro pasirinkimas. Dažniausiai, visi šie aksesuarai yra derantys tarpusavyje, turi vienodą dizainą, spalvas. Taip pat, jie gali būti gaminami ir iš skirtingų medžiagų: keramikos, stiklo, plastiko. Na, o tinkamų pasirinkimas visiškai priklauso nuo jūsų poreikių, vonios kambario interjero bei stiliaus.

Vonios aksesuarų rinkiniai

Ieškodami stiliaus vientisumo ir išlaikymo, visada galite pasirinkti vonios aksesuarų rinkinius. Dažniausiai, vonios rinkinius sudaro tualeto šepetys, tualetinio popieriaus laikiklis ir prie jų derantys dantų šepetėlių ir muilo laikikliai, šiukšlinės. Tokie rinkiniai gali būti tikrai stilingi ir garantuos, kad vonios kambaryje vyraus stilistinis vientisumas.

Dušo užuolaidos

Jei vonios kambaryje turite dušo sienelę ar vonią, kurią norite išnaudoti kaip dušą, dušo užuolaida yra neišvengiamas, reikalingas ir tikrai būtinas. Dušo užuolaidos uždengia dušo erdvę, neleidžia vandeniui taškytis po visą vonios kambarį, suteikia privatumo jausmą. Dažniausiai, gaminamos iš gumos arba plastiko, dušo užuolaidos yra neperšlampamos, pasižymi spalvingais, stilingais dizainais, kurie papildo vonios kambario interjerą. Jos yra nebrangios ir labai lengvai pakeičiamos, tad, norėdami atsinaujinti, senąją užuolaidą galėsite tiesiog pakeisti naują.

Kabliukai ir žiedai rankšluosčiams

Siekiant, kad vonios kambarys atrodytų tvarkingai ir nebūtų perkrautas, labai svarbu pasirūpinti ir kabliukais, žiedais bei kabyklomis rankšluosčiams. Dažniausiai, metaliniai, kabliukai, žiedai yra tvirtinami prie vonios kambario sienų, šalia dušo kabinos, praustuvo. Jie suteikia patogią ir tinkamą vietą rankšluosčių, chalatų laikymui ir kabinimui. Na, o didžiausias jų privalumas – skirtingų dizainų, spalvų ir dydžių gausa. Galite rasti tiek metalinius, tiek plastikinius ar net medinius kabliukus bei žiedus. Tad, tikrai rasite tokius, kurie labiausiai tiks prie jūsų vonios kambario interjero.

Veidrodžiai

Kokybiškas vonios kambario veidrodis yra laikomas vienu iš svarbiausiu aksesuaru. Tai itin praktiškas ir reikalingas, o taip pat, ir stilingas aksesuaras, ne tik suteikiantis galimybę matyti savo atvaizdą, bet ir puikiai papildantis vonios kambario interjerą. Galite pasirinkti klasikinius veidrodžius, tiek su rėmais, tiek be jų. Taip pat, galite pasirinkti ir nestandartinių formų, apšvietimą ar net galimybę prisijungti per Bluetooth ryšį turinčius veidrodžius. Viskas priklauso nuo to, kokie yra jūsų poreikiai ir norai!

Praktiški, naudingi ir labai reikalingi bei stilingi vonios aksesuarai – varle.lt svetainėje. Čia visada mažos kainos!