Visi nori turėti ne tik patogų, bet ir gražų vonios kambarį. Nors vonios pagrindas yra būtiniausia įranga ir baldai, ne mažiau svarbūs yra vonios aksesuarai. Jie ne tik prisideda prie interjero dizaino, bet ir palengvina kasdienybę.


Kadangi rinkoje yra platus vonios reikmenų asortimentas, kartais yra sunku pasirinkti tuos, kurie atitinka jūsų pageidavimus ir biudžetą. ARSAN profesionalų komanda pateikia esminius patarimus, kaip tinkamai pasirinkti vonios priedus. Visi nori turėti ne tik patogų, bet ir gražų vonios kambarį. Nors vonios pagrindas yra būtiniausia įranga ir baldai, ne mažiau svarbūs yra vonios aksesuarai. Jie ne tik prisideda prie interjero dizaino, bet ir palengvina kasdienybę. Kadangi rinkoje yra platus vonios reikmenų asortimentas, kartais yra sunku pasirinkti tuos, kurie atitinka jūsų pageidavimus ir biudžetą. ARSAN profesionalų komanda pateikia esminius patarimus, kaip tinkamai pasirinkti vonios priedus.

Planuokite biudžetą

Visada yra svarbu žinoti, koks yra jūsų biudžetas. Tai leis jums pasirinkti tuos aksesuarus, kurie tiks jūsų vonios kambariui ir tilps į jūsų biudžeto ribas. Be abejo, nenorėtume per daug išlaidauti, jei biudžetas yra ribotas. Orientuokites į kokybę. Daugelis mano, kad geriausių vonios reikmenų kaina turėtų būti didelė, o tai ne visada yra tiesa. Yra daugybė aukštos kokybės vonios aksesuarų, parduodamų už prieinamą kainą.

Planuokite biudžetą

Visada yra svarbu žinoti, koks yra jūsų biudžetas. Tai leis jums pasirinkti tuos aksesuarus, kurie tiks jūsų vonios kambariui ir tilps į jūsų biudžeto ribas. Be abejo, nenorėtume per daug išlaidauti, jei biudžetas yra ribotas. Orientuokites į kokybę. Daugelis mano, kad geriausių vonios reikmenų kaina turėtų būti didelė, o tai ne visada yra tiesa. Yra daugybė aukštos kokybės vonios aksesuarų, parduodamų už prieinamą kainą.

Žinokite, ko jums reikia

Prieš pradėdami apsipirkimą, nuspręskite, be kokių vonios priedų galite arba negalite apsieiti. Svarbiausia, atsižvelkite į aksesuarų kasdienį patogų naudojimą ir, žinoma, įsitikinkite, kad pasirinkti vonios aksesuarai dera prie vonios kambario interjero.

Pirmenybę teikite tokiems aksesuarams kaip muilo dozatoriai, rankšluosčių, tualetinio popieriaus laikikliai ir wc šepečiai. Šie priedai nustato kitų aksesuarų stiliaus toną.

Įvertinkite turimą erdvę

Įvertinkite turimą erdvę ir vonios kambario išdėstymą. Tai padeda pamatyti, kur pritaikyti konkrečius priedus pagal jų tipą, formą ir dydį. Dažnai žmonės prisiperka nereikalingų aksesuarų, kurie tiesiog užima vietą ir apkrauna vonios kambarį. Ypač jei turite mažą erdvę, ypatingai turėtumėte apsvarstyti kiekvieno aksesuaro vietą. Atminkite, kad svarbiausia yra funkcionalumas.

Apgalvokite vonios aksesuarų dizainą

Atkreipkite dėmesį į grindis ir sienų apdailą. Vonios reikmenys turi papildyti jūsų vonios kambario interjerą ir pabrėžti jo savybes. Jie neturėtų konkuruoti su bendrąja jūsų vonios kambario išvaizda.

Kalbant apie vonios aksesuarų tendencijas, dabar ypač populiarūs yra tamsūs akcentai. Juoda spalva dažniausiai dera su kitomis spalvomis, todėl vargu ar prašausite. Rekomenduojame rinktis juodus vonios reikmenis su aukso spalvos akcentais – taip labiau pagyvinsite erdvę ir įnešite elegancijos bei prabangos pojūtį.

Šiuolaikiškus vonios kambarius dažniausiai puošia natūralūs akcentai – tam puikiai tinka aksesuarai su akmens imitacijos ar medienos detalėmis. Natūralumą simbolizuojančios detalės suteikia erdvei jaukumo ir gyvybiškumo. Norint įnešti daugiau natūralumo, galite pasitelkti augalus ar kitus gamtos akcentus.

Kokie būtiniausi vonios aksesuarai?

Pirmiausia įsigykite tik pačius būtiniausius vonios aksesuarus:

Vonios priedai rankšluosčiams laikyti. Atsižvelkite į erdvės dydį ir namiškių skaičių. Jei vonios kambarys nėra pakankamai erdvus, verčiau rinkitės minimalistinius rankšluosčių kabliukus. Tačiau jeigu galite pasigirti didesniu vonios kambariu, rekomenduojame atkreipti dėmesį į rankšluosčių laikiklius ar vonios lentynėles – taip rankšluosčiai ar drabužiai išdžius greičiau ir laikyti juos bus žymiai patogiau. Gausesniai šeimai puikiai tiks dvigubi ar net keturgubi rankšluosčių laikikliai ir kabliukai voniai.

Aksesuarai Higienos ir vonios reikmenims. Nors didžiąją dalį higienos priemonių yra laikoma spintelėse, vistik patogu kai kuriuos jų tūrėti po ranka. Dušo reikmenis rekomenduojame laikyti specialiose dušo lentynėlėse, pritvirtintose jums patogioje, ranka pasiekiamoje vietoje.

Kiekviename vonios kambaryje būtinai turi būti muilinės ar skysto muilo dozatoriai bei vonios indeliai, kuriuose galima laikyti dantų šepetėlius ar naudoti kaip vandeniui skirtas stiklines.

Tualeto aksesuarai. Norint turėti higienišką ir tvarkingą aplinką, privalu įsigyti tualetinio popieriaus laikiklį bei wc šepetį.

Nepamirškite ir veidrodžio. Tai itin svarbi vonios kambario detalė, kuri suteikia didesnės erdvės pojūtį ir leidžia lengviau atlikti kasdienes vonios procedūras.

ARSAN el. parduotuvėje rasite platų modernių vonios kambario aksesuarų asortimentą, kuriuos atidžiai pasirinkę, galite paversti šiuolaikiškais vonios kambario akcentais.

Daugiau informacijos: arsan.lt


310