Šiais laikais vonios kambarys – tai namų prabangos elementas, kuriam skiriama vis daugiau dėmesio ir keliami vis didesni reikalavimai. Jeigu seniau tai būdavo maža zona su reikalingiausiais vonios baldais ir įranga, tai šiomis dienomis siekiama savo namuose turėti kuo erdvesnę, jaukesnę vonią, susikurti nuosavą spa kampelį, kuriame būtų galima atsipalaiduoti po sunkios darbo dienos.

Įrengiant vonios kambarį tenka pasukti galvą, kaip sukurti funkcionalų, tačiau nemažiau jaukų bei komfortišką interjerą. Svarbu ne tik tinkamai pasirinkti ir išdėlioti santechniką, tačiau ir pasirinkti drėgmei atsparias bei lengvai prižiūrimas medžiagas: plyteles, lubas, grindis, įrengti tinkamą apšvietimą bei rasti vietos spintelėms, kuriose galėtumėte paslėpti visus smulkius daiktus. Taip interjeras atrodys švariai ir tvarkingai.

Pateikiame Jums keletą vonios kambario pavyzdžių, iš kurių galėsite pasisemti idėjų savo namams:

Interjero autorius Audrys Karalius

Du praustuvai – labai patogus sprendimas, ypač didesnėms šeimoms. Nereikės laukti eilėje, kol nusipraus kiti jūsų šeimos nariai ir spaustis prie vieno praustuvo.

Interjero autorius Ramūnas Manikas

Medžio elementai vonios kambaryje suteiks jaukumo ir natūralumo jausmą. Svarbu nepamiršti impregnuoti medieną, siekiant apsaugoti ją nuo vandens bei drėgmės arba pasirinkti alternatyvias, tačiau ne ką prastesnes medžio imitacijos medžiagas.

Interjero autorė Laura Byčenkova

Geras pavyzdys, kaip įrengti mažą vonios kambarį. Pasirinkta balta spalva optiškai didina erdvę, o į sienas įmontuojamas WC ir kriauklė – suteikia šiai patalpai erdvės pojūtį ir estetiškumą.

Vonia – pagrindinis šio interjero akcentas, prie kurio derinami kiti vonios baldai.
Šiuolaikiniai nebijantys drėgmės tapetai – puikus sprendimas, norint greitai atnaujinti vonios kambario išvaizdą bei sukurti retro stiliaus interjerą.

Interjero autorė Kristina Lastauskaitė

Interjero autorės Kristina Česonytė ir Raminta Kupčiūnaitė

Šviesus vonios kambarys – praktiškas pasirinkimas. Šviesi spalvų paletė padės sukurti lengvumo įspūdį ir išlaikyti vientisą stilistiką. Taip pat mažiau matysis visi nešvarumai, todėl prižiūrėti tokį vonios kambarį bus žymiai paprasčiau.

Interjero autoriai architektūros studija „Devyni architektai“

Šiandien labai pamėgta dušo kabina su nuolydžiu – ją lengviau valyti, gali būti bet kokio dydžio, o ir atrodo labai estetiškai.Tokia kabina lengvai įsilieja į vonios kambario interjerą, todėl vonia atrodo erdvesnė.

Interjero autorės Daiva Česnauskaitė ir Justina Michailovska

Veidrodis - neatsiejamas vonios kambario akcentas padedantis vizualiai padidinti mažą erdvę.

Interjero autorė Kristina Lastauskaitė

Interjero autorė Jovita Jankauskienė

Interjero autorė Silvija Grendienė

Apšvietimas – vienas svarbiausių vonios kambario elementų. Šviestuvai, pakabinti abiejose veidrodžio pusėse, padės išvengti ant veido krentančių šešėlių, o akcentinis apšvietimas po spintele sukurs jaukią ir ramią atmosferą.

Interjero autorė Dalia Jakeliūnaitė

Daugiau vonios kambario pavyzdžių rasite mūsų interjerų galerijoje.

759