Adresas: Karalienės Barboros al. 2 Birštonas
Interjero autoriai: Dvi architektės UAB
Adresas internete: www.av-archilab.lt
Nuotraukų autorius: Norbert Tukaj

UAB „Troimeta“ pagamino ir sumontavo originalią plieninių trosų konstrukciją, skirtą pastato fasado apželdinimui. Taip pat kompanija pagamino visus EGO SPA komplekso vidaus laiptinių turėklus bei atitvarus koridoriuose tarp aukštų. Lakoniškos formos, minimalistinio dizaino metaliniai turėklai puikiai dera šiame turtingos spalvinės gamos interjere.

Troimeta specializuojasi nestandartinių gabaritų bei konstrukcijų iš metalo projektų įgyvendinime. Kompanijos meistrų pagamintų interjero elementų iš nerūdijančio plieno, spalvoto bei juodojo metalo galima sutikti pačiuose sėkmingiausiuose Lietuvos architektų realizuotuose projektuose.

UAB „Tikkurila“ – spalviniai sprendimai

Aukso spalvą architektai naudojo ne tik smulkioms interjero detalėms pagyvinti. Drąsus kūrybinės komandos sumanymas įgyvendintas konferencijų salėje, kurioje akustinės lubų plokštės nudažytos aukso spalva. Įgyvendinti šį išskirtinį architektų komandos sumanymą pavyko tik radus rinkoje vienintelį tinkamą produktą – šiltų sodrių aukso atspalvių dažus „Tikkurila Taika (Gold)“.

Viešbučio restorane vientisą sodriai žalios spalvos erdvės įspūdį padėjo sukurti akriliniai vidaus dažai „Tikkurila Harmony“, kuriais nudažytos ir sienos, ir lubos su atviromis komunikacijomis.

Svečių kambariuose sienos dažytos sodriomis spalvomis – žalia, mėlyna ir rožine. Pasirinkti aukštos kokybės dažai „Vivacolor Wall 4“ paviršių padengė itin lygia matine danga...

Viešbutyje grindų dangos klojimo darbus atliko UAB „Dubingiai“ meistrai

Kambariuose paklota individualaus dizaino kiliminė danga, skirta intensyviam naudojimui viešosiose erdvėse. Spaudos ant tekstilės technologija pasirinkti motyvai preciziškai ir raiškiai perteikti ant kiliminių grindų. Kambarių dangos suteikia komfortą, užtikrina ramybę ir gerą poilsį.

Konferencijų salėje paklota grindų danga „Flotex“, sienos dekoruotos tapetų kolekcijos „The Extinct Animals“ tapetais.

Grindų danga „Flotex“ – unikali, nes apjungia kietųjų ir kiliminių dangų privalumus.

„Flotex“ yra ne tik jauki ir švelni, bet ir tvirta, itin higieniška, nepralaidi vandeniui ir lengvai valoma.

Dviejų garsių prekių ženklų „Arte“ ir „Moooi“ bendro kūrybinio darbo vaisiaus – tapetų kolekcijos „The Extinct Animals“ – tapetų rašte paslaptingai paslėpti 10 išnykusių gyvūnų tarsi skatina išplėsti vaizduotės ribas ir pabrėžia, kad vertingiausias praeities ir dabarties turtas yra netikėta grožio įvairovė visomis jo formomis.

ERGOLAIN – baldai ir interjero detalės.

„Ergolain“ indėlis į „Vytautas EGO SPA“ yra ryškus ne tik spalvomis, bet ir apimtimi. Projekte iššūkis buvo ne tik pagaminti kokybiškus baldus, nestandartines interjero detales bet juos ir sumontuoti išskirtiniame interjere.

„Ergolain“ pagamino nemažą dalį nestandartinių baldų bendrosiose patalpose – kelios recepcijos, žalios spalvos minkštasuoliai su vazonais restorane, o bene įspūdingiausias gaminys yra 9 metrus siekiantis rožinės spalvos minkštasuolis viename iš restoranų. Prisėdę prie „Ergolain“ gaminto baro konstrukcijos lengva pastebėti aukso imitacijos apdailos detales ant baldų bei sienų, už baro apšviestas lentynas. Abejingų nepalieka lubų dekoras, kurį sudaro įspūdinga konstrukcija iš veidrodžių su besikartojančiomis auksinėmis detalėmis bei įmontuotas vazonais augalams.

Besikartojančių tamsiai žalios bei aukso spalvų akcentų gausu visame pastate. Bendrosiose patalpose bei kambariuose galima pamatyti „Ergolain“ gamintas minkštas sienų ir durų apdailas, koridoriuose dėmesį traukia apvalios auksu tviskančios lentynos, paveikslų rėmai, lentynos kosmetikai SPA erdvėje. Kambariuose šiam projektui įgyvendinta architektės vizija – sukurti įspūdingo dydžio lovų galvūgaliai su odinėmis detalėmis.

Viešbučio svečias niekada nepaliks gero atsiliepimo, jeigu nebuvo pasirūpinta jo miego kokybe. Todėl aukštos klasės viešbučiams skirtos lovos, tai ne tik baldai, bet ir vienas svarbiausių faktorių, lemiančių sėkmę konkurencinėje kovoje dėl klientų.

„Padvaiskas ir Ko“ diegiamos pažangios technologijos bei surinkimo linijos užtikrina išskirtinai aukštą gaminių kokybę. Visos lovų dalys ir žaliavos gaminamos vietoje – mediniai rėmai, lovų karkasai, MDP dėžės, „Bonell“ ir „kišeninės/begarsės“ spyruoklės, galvūgaliai, siuvami užvalkalai, daigstomi audiniai, supjaustomas porolonas.

Kompanijos pagamintos lovos yra lengvų konstrukcijų, greitai išmontuojamos, išvalomos ir skirtos ilgaamžiam naudojimui.

Vonios baldus bei įrangą ir aksesuarus tiekė salonas „Stiluss“. Pasak jos vadovo, sėkmė lydi projektus, nestokojančius drąsių idėjų, o šio viešbučio architektams ir statytojams jų nepristigo, jie nepabūgo priimti ryškių spalvinių sprendimų. „Užsakovas neprašė konkrečių medžiagų, buvo tik įvardinta, kokių reikia spalvų ir formų, o toliau viskas vyko taip tarsi tapytum paveikslą. Pagal padiktuotus sprendimus ieškojome produktų, kurių dauguma buvo gaminami pagal specialius užsakymus“, – pasakoja S. Jodauga.

Vienas įdomesnių projekto sprendinių – neblizgios, o prigesintos aukso spalvos vonios kambarių akcentai. Pasirinkti šlifuoto aukso spalvos maišytuvai, muilo dozatoriai, klavišai ir kiti vonios aksesuarai. Tai vienintelis viešbutis Lietuvoje, kuriame daug ryškių spalvų ir šlifuoto aukso spalvos akcentų. Kitas įdomesnis produktas – dušo kabina. Pagrindinė idėja – vidinę erdvę susieti su vonios kambariu. Ryškių spalvų paveiksle – dailininkų pavaizduoti Adomas ir Ieva, simbolizuojantys jaunystę, grožį ir meilę. Paveikslas perpieštas ant stiklo ir 3D spausdintuvu atspausdintos jo kopijos įspaustos vonios interjero detalėse.

„Vytautas EGO SPA“ komplekso interjero koncepcija kurta jaunatviško ir modernaus SPA , restorano ir viešbučio erdvei.

Gamtos, aistros bei prabangos sintezės stilistikai pasirinkta netikėta spalvų paletė. Dominuojanti gili smaragdinė žaluma, kontrastuoja su švelnia rožine spalva. Akcentinės auksinės interjero detalės tampa atsvara kiek lengvabūdiškam laukinės gamtos siautuliui.

Pagrindinis interjero kūrėjų tikslas buvo sukurti būseną, kuri viliotu, pasilikti čia ilgiau ir ištyrinėti intriguojančią, paslaptingą erdvę.

Interjero projekto spalvinės koncepcijos įgyvendinimą patikėta atlikti statybų renovacijų kompanijai UAB „Kauno apdaila“.

Rovenga, UAB yra oficialus italų gamintojo „Radici Pietro Industries & Brands“ atstovas Lietuvoje.

Kompanijos dizaineriai daugiau nei 70 metų dirba su išskirtinėmis medžiagomis, siekdami sukurti tobulą produktą – kilimines grindų dangas viešbučiams, biurams, restoranams, prekybos centrams.

Radici prekės ženklo siūlomos kiliminės dangos yra Pagaminta Italijoje“ meistriškumo išraiška. Itališko dizaino tradicija pasiryžusi įgyvendinti bet kokią užsakovo idėją, drąsiai naudojant inovatyviausias gamybos technologijas bei šiuolaikinius, rinkos poreikius atitinkančius audinius.

Kiekvienas Radici kompanijos meistrų sukurtas produktas yra išskirtinis ir tampa dominuojančia pastato interjero detale.