W + W = inovacija + dizainas + tvarumas

Roca_praustuvas_unitazas_ww

Roca_praustuvas_unitazas_ww

Ispanų satechninės įrangos gamintoja ROCA, prisistatanti kaip pasaulinė vonios kambario lyderė, pristato unikalų projektą W+W (angl. washbasin + water closet ) – inovatyvią ir išradingą koncepciją, sujungiančią du esminius vonios kambario elementus į vieną įrenginį, racionaliai ir estetiškai įgyvendinantį praustuvo ir unitazo funkcijas. Šis naujas, drąsus ir absoliučiai originalus vonios kambario elementas tobulai savyje suderina dizainą ir eleganciją. Jis puikiai tiks ne tik namų ūkiuose, bet ir adminstraciniuose, komerciniuose pastatuose, viešose erdvėse.

Šis projektas išsiskiria ne tik savo akivaizdžiais komforto ir funkcionalumo privalumais. Praustuvo ir unitazo sujungimas į vieną įrenginį leido ROCA šiame projekte įgyvendinti naują „pakartotinio vandens panaudojimo“ technologinę idėją, leidžiančią sutaupyti iki 25% suvartojamo vandens ir tokiu būdu prisidėti prie aplinkos tausojimo. W+W pakartotinai panaudoja iš praustuvo nutekantį vandenį: specialiose filtravimo ir valymo sistemose pašalinus nešvarumus ir kenksmingas bakterijas, vėl geros kokybės vanduo suteka į unitazo vandens bakelį ir yra naudojamas nuplovimui.

Šios unikalios koncepcijos, išvystytos ROCA Dizaino centro tyrimų ir plėtros padalinyje „Innovation Lab“ („Inovacijų laboratorija“), dizaino autoriai yra Gabrielė ir Oscaras Buratti („Battiston Architects“). W+W – tai logiškas sprendimas, kai prioritetai yra inovacija, dizainas ir darni plėtra.

Dėl ryškių šio projekto privalumų įvairiais aspektais, dėl jo kūrybiškumo W+W sulaukė didelio pasaulinio pripažinimo; jis buvo apdovantas keletu svarbių prizų tarptautinėse parodose ir konkursuose: Design Plus 2009, Designpreis Deutschland 2010, Product Innovation Award konkurse Design Awards 2009 (JK), HTC Readers’ Choice Award žurnalo Wallpaper 2009 m. konkurse (JK) ir t.t.

Daugiau informacijos: www.roca.lt

Daugiau susijusių straipsnių: