/uploads/catalogs/anonsai/Whirlpool/PAP_CAT FS.jpg

/uploads/catalogs/anonsai/Whirlpool/DG20041142.jpg

/uploads/catalogs/anonsai/Whirlpool/DG20041153.jpg

Drabužiai švarūs, bet susiglamžę?

Prisigėrė kvapų?

Apsivilkote tik vieną kartą, o jie neatrodo taip gerai kaip pirmą?

Iki šiol Jūs galėjote rinktis tik valyklą.

Dabar galite pasirinkti

/uploads/catalogs/anonsai/Whirlpool/LOGO PRET.jpg

Kad ir kiek daug drabužių būtų mūsų spintoje, ji mums vis tiek atrodys tuščia, jei joje nebus širdžiai mielų daiktų, pvz. mėgstamo dizainerio sukurtos palaidinės, vintage stiliaus suknelės ar plono grynos vilnos megztuko. Jie suteikia savitumo ir išskiria mus iš minios.

Drabužių spintos eklektika nekeltų jokių rūpesčių, jei ne... drabužių priežiūra. Kai ateina laikas skalbti, į nešvarių skalbinių krūvą nesusimąstydami metame džinsus, marškinėlius, medvilininius apatinius, puskojines... Tereikia atskirti baltus skalbinius nuo spalvotų, nustatyti 40o C temperatūrą ir... po valandos jau džiaustysite švarius ir maloniai kvepiančius drabužius.

Tačiau kai į rankas patenka kartą į pobūvį apsivilkta suknelė, kuri dar visai švari, ar kostiumas, prisigėręs nemalonių kvapų, suprantame, kad sutvarkyti garderobą užims daugiau laiko, nei manėme, - teks pasirinkti valyklą, nuvežti, atiduoti, pasiimti...

O ką pasakytumėte, jei Jums pasiūlytų... atnaujinti drabužius? Tokią idėją šiuolaikiniam žmogui pateikė ir įgyvendino didžiausia pasaulyje buities technikos gamintoja - kompanija "Whirlpool". Viskas labai paprasta. Jūs tiesiog paimate, pvz. susiglamžiusį kostiumą, į kurį įsigėrė cigarečių dūmų kvapas, pakabinate jį ant pakabos, dedate į specialų įrenginį, įpilate stiklinę distiliuoto vandens į apačioje esančią talpyklą, užtraukiate užtrauktuką ir paspaudžiate mygtuką "Start". Po 30 min. Jūsų drabužis atrodo taip, lyg būtų ką tik išlygintas, ir dvelkia švara. Taigi šis įrenginys, pavadintas Prêt-a-porter, iš tikrųjų vertas meilės iš pirmo žvilgsnio! Be to, jis labiau primena stilingą interjero detalę nei buities reikmenį.

Kuriant sausiems drabužiams valyti skirtą Prêt-a-porter įrenginį, įdiegtos unikalios "šeštojo pojūčio" ir "Smart Steam System" technologijos. Kvapai ir susiglamžymo pėdsakai pašalinami švelniai ir natūraliai - garais. "Šeštojo pojūčio" technologija automatiškai nustato įpilto vandens kiekį ir parenka drabužių valymo ciklo trukmę. Tokiu būdu išvalyti drabužiai iš šilko, vilnos, sintetikos bei kitų rūpestingos priežiūros reikalaujančių medžiagų atgauna puikią pirmykštę išvaizdą. Išskirtinis pažangiausios technologijos bruožas yra tas, kad ja naudotis yra itin paprasta. Vis dėl to, kad ir ką kalbėtume apie Prêt-a-porter, žinokite, kad... geriau vieną kartą išbandyti, nei dešimt kartų išgirsti.

Video

/uploads/catalogs/anonsai/Whirlpool/logo Whirlpool wektor COLOR.jpg