„Wittmann“ lovos

Wittman_ciuzinys

Wittman_lova

Wittman_lova

Wittman_lova

Dizainas: Paolo Piva ir „Soda designers“

IDĖJA. Kompanija „Wittmann“ yra sukaupusi visą reikiamą patirtį ir meistrystės įgūdžius, reikalingus, norint pagaminti aukščiausios kokybės lovas ir čiužinius. Laikydamasi šių tradicijų, gamintoja kitu kampu pažvelgė į „miegojimo baldus“: čiužinius ir lovas, atidžiai išanalizuodama mažiausias detales. Rezultatas  - nauji Paolo Piva ir „Soda designers“ miegamojo baldai, puikiai perteikiantys „Wittmann“ gamybos filosofiją: lengva klasika, elegancija ir ilgaamžiškumas. Patyrę kompanijos meistrai į čiužinius pažvelgė lyg per mikroskopą, iš naujo pergalvodami gaminius ir įdiegdami naujas technologijas nuo pat pirminio brūkštelėjimo. Atidaus darbo  dėka išgautas  maksimalus komfortas ir galimybė nuostabiai pailsėti, ką lemia pačios geriausios medžiagos ir skrupulinga meistrystė gamybos procese.

 PAGRINDAS. Lovos korpusas ir pagrindinės detalės perkurtos iš architekto Paolo Piva „Somnus“ lovos modelio, suteikta galimybė individualiai derinti lovos aukščius ir pločius. Kalbant apie plačias pasirinkimo galimybes, reikia paminėti, kad nuo šiol yra du lovos grotelių reguliavimo variantai – tiek mechaninis, tiek automatinis (elektrinis).

ČIUŽINIAI. Naujasis  „Sandmann De Luxe Pocket“ čiužinys gaminamas iš pačių geriausių medžiagų, siekiant suformuoti 30 cm storio ergonomišką lovos pagrindą. Kiekvienas čiužinys yra sukonstruotas iš daugybės skirtingų sluoksnių.

Pagrindinis, vidinis sluoksnis yra gaminamas iš specialiose kišenėlėse slypinčių spyruoklių, kas užtikrina taisyklingą kūno padėtį. Kiekviena spyruoklė yra papildomai įvyniota į medvilninę movą, išvengiant metalinių žiedų girgždėjimo, tarpusavyje šios spyruoklės yra jungiamos į vieną tvirtą elementą. Nuo šiol galima rinktis iš itin minkšto, minkšto, vidutiniško ir kieto pagrindo.

Antrasis sluoksnis yra natūralaus latekso, kurį dengia kietosios putos, puikiai atlaikančios drėgmę.

Toliau seka dygsniuotas natūralios medvilnės pluoštas su apsaugine danga.  Patrauklūs nedideli akcentai kaip kilpelės, gobelenu trauktos sagos ir dailios siūlės apvelka pagrindinius čiužinio sluoksnius.

Jau galima išbandyti ir genealią kompanijos „Wittmann“ idėją – papildomus viršutinius čiužinėlius.

 Viršutinius čiužinėlius galima rinktis iš penkių skirtingų medžiagų: natūralaus kašmyro, merinosų vilnos, laukinio šilko, arklio plaušų  ir anti–alerginio liocelio audinio. Pagrindinė šio čiužinėlio funkcija yra reguliuoti drėgmės bei šilumos lygį, išlaikant visus higieninius, ergonominius reikalavimus ir kartu suteikti ramų, prabangų, patogų poilsį. Tai idealus priedas kokybiškam čiužiniui.

Plačiau: www.wittmann.at