Woodlife parketas – medžio šiluma dvelkiantiems namams

Woodlife parketas

Norėdami namuose turėti gražias grindis, daugelis prisimena parketą, kuris populiarus ir mėgstamas ne tik mūsų šalyje, bet ir visame pasaulyje. Tačiau kaip teisingai pasirinkti parketą, kuris ne tik derėtų jūsų interjere, bet ir būtų patvarus, ilgaamžis, atitiktų kitus jūsų poreikius? Kaip nepasiklysti gausybėje siūlomų parketo rūšių, spalvų, stilių? Šioje, kaip ir kitose interjero srityse, naujienų atsiranda kone kasdien. Vieną iš jų pristato UAB „Neida“.

Aukščiausios kokybės parketlentės padengtos aukščiausios kokybės apdaila – „Rubio Monocoat Hardwaxoil“ kietojo vaško alyva. Vienintelis šios alyvos sluoksnis padengia medieną jūsų norima spalva ir suteikia apsaugą nuo išorinių pažeidimų. „Rubio Monocoat“ alyva molekuliniais ryšiais sukimba su paviršiniais medienos mikronais, todėl yra labai tvari, ją lengva prižiūrėti ir taisyti, nelieka spalvų persidengimo, o parketlentės, bėgant metams, atrodo kaip naujos. „Rubio Monocoat“ alyvoje visiškai nėra lakiųjų organinių junginių. Ji pagaminta iš natūralių medžiagų, todėl ją labai vertina visi, kam rūpi gamta. „Rubio Monocoat“ alyvos spalvų yra daugiau nei 40.

Mediena yra natūralus, atsinaujinantis gaminys. Medžiai sugeria CO2 iš oro ir paverčia jį medienos plaušu. Naudodami medieną vietoj kitų dirbtinių gaminių, aktyviai prisidėsite prie CO2 mažinimo. Visos medžio atliekos panaudojamos gamybinėms patalpoms šildyti. „WOODlife“ rengiasi pristatyti visiškai naują ir labai išskirtinį grindų sprendimą iš guobos medienos. Olandų guoba (Ulmus Hollandica) žinoma visame pasaulyje ir labai vertinama dėl nuostabios medienos tekstūros bei švelnaus rudo atspalvio. Olandiškų guobų rąstai, kuriuos pavyksta gauti, kelerius metus laikomi vandenyje. Laikant rąstus tekančiame vandenyje, mažėja vidinė medienos įtemptis ir gerėja medienos spalva bei tekstūra.

Galima pagaminti vientisas arba inžinerines parketlentes iš ivairių išskirtinių medienos rūšių. Įmanoma beveik viskas – tiesiog susisiekite su mumis, ir mes padėsime išsirinkti parketą, geriausiai atitinkantį jūsų poreikius.

Daugiau informacijos www.rubiomonocoat.com