Ypač stipri dvipusio lipnumo juosta - Interjeras.LT

Įsigijote stilingą rūbų kabyklą ar nedidelę skelbimų lentą, montuojate telefonspynę, keičiate savo būsto šildymo ar vėdinimo sistemų valdymo įrangą? Vonioje vis dar nėra veidrodžio, lauke pakabinta pašto dėžutė ir namo numerio lentelė atrodo taip, tarsi būtų praėjusio amžiaus reliktas? Jei gazdina mintis kaip reikės visa tai greitai, tvirtai ir patikimai pritvirtinti, yra išeitis – pasinaudokite dvipusio lipnumo tvirtinimo juostomis.

Naujos tesa Powerbond® dvipusio lipnumo tvirtinimo juostos – tai puiki alternatyva vinims, varžtams, kniedėms, klijams ir kitiems tvirtinimo būdams. Jos tvirtai ir greitai sukimba su įvairias paviršiais, o jas naudoti ypač patogu ir lengva – viską patikimai pritvirtinsite ir net nesusitepsite rankų. Jokio gręžimo, kalimo ir jokių dulkių.

Šios prekių grupės neabejotinas lyderis – ypač stipri tvirtinimo juosta „ULTRA STRONG“ – gali išlaikyti prie sienos pritvirtintus ypatingai sunkius objektus. Ji labai tvirtai prilimpa prie daugelio keraminių plytelių, lygiai paruoštų medienos paviršių, taip pat daugumos plastiko rūšių. Šią juostą galima naudoti ir lauko sąlygomis, jei objektas tvirtinamas tiesiogiai saulės spindulių neapšviestoje ir sąlyčio su vandeniu neturinčioje vietoje.

Įvairiems mažesnio svorio daiktams pritvirtinti patalpų viduje geriausiai tiks „INDOOR“ juosta, skirta vidaus darbams. Nors šios dvipusio lipnumo juostos laikomas svoris yra du kartus mažesnis nei „ULTRA STRONG“, jos patikimumas Jūsų tikrai nenuvils. Juosta greitai ir stipriai prilimpa prie daugelio keraminių plytelių, lygių medienos paviršių bei plastiko rūšių. Laiko objektus tvirtai ir neribotą laiką.

Veidrodžiams ir kitiems smulkesniems daiktams pritvitinti vonios kambaryje būtinai naudokite tvirtinimo juostą „MIRROR“. Ši juosta patikimai išlaiko objektus patalpose, kuriose yra didelis drėgnumas. „MIRROR dvipusio lipnumo juosta iš karto stipriai sulimpa su paviršiais, todėl būtinai stenkitės veidrodį ar kitą daiktą iš karto tvirtinti tokioje vietoje ir padėtyje, kokioje norėsite jį matyti – net po kelių sekundžiū nuimti gali būti ypatingai sudėtinga. Bet ar tai vis tiek ne puiki alternatyva pagalvojus apie veidrodžio ar plytelių gręžimą...

Lauke objektus greitai ir patikimai pritvirtinsite naudodami tvirtinimo juostą „OUTDOOR“. Ji atspari UV spinduliams, vandens bei atmosferos poveikiui, todėl su ja pritvirtinti daiktai ilgai liks savo vietose nepaisant besikeičiančių oro sąlygų keičiantis metų laikams. Svarbu tai, kad ši juosta gerai prilimpa prie tokių, daugiausiai lauke pasitaikančių, paviršių kaip akmuo, plyta, metalas ir pan., nes daugumai kitų juostų tai gali pasirodyti tikras iššūkis.

Dvipusio lipnumo juosta „TRANSPARENT“ liks nematoma ir nepakenks bendram estetiniam vaizdui, kai klijuosite skaidrius objektus arba (ir) prie skaidrių paviršių, tokių kaip stiklas ar skaidrus plastikas.

Parsisiųsti lankstuką

Daugelį praktinių patarimų, kaip teisingai naudoti dvipusio lipnumo juostas, rasite ant jų pakuočių. Svarbu atkreipti dėmesį, kad tik vertikaliai užklijuota juosta atlaiko dideles apkrovas. Paviršiai, prie kurių klijuosite juostas, turi būti švariai nuvalyti nepaliekant dulkių, riebalų bei vandens ir pakankamai lygūs bei tvirti.

Nepamirškite, kad jei norite tvirtinti dažytus objektus arba (ir) prie dažais padengtų paviršių, privalote būti tikri, kad dažoma buvo laikantis visų paviršių paruošimo ir dažymo taisyklių.

www.tesa.lt

Dalyvauk žaidime „Tvirtink kaip galiūnas – sportuok su Žydrūnu!“ (žaidimas vyksta iki 2013.06.30)

Susiję straipsniai:

Kad nereikėtų gadinti sienų

Apsauginės dažymo juostos geriausiems rezultatams

Lipnios juostos jaukaus interjero kūrimui

Aplinkai draugiškos lipnios juostos