Žadeito akmuo dėl savo fizinių savybių – didelio šilumos laidumo bei šiluminės talpos – naudojamas ne tik kaip pirties akmuo garui išgauti. Kadangi akmuo ypatingai kietas ir išsiskiria sodria žalia spalva, tai leidžia jį naudoti tiek interjere, tiek atliekant vadinamąjį „akmenų masažą“.

Akmenų masažas – tai fiziškai ir psichologiškai atpalaiduojanti procedūra, leidžianti žmogui kuriam laikui pamiršti kasdienius rūpesčius, pailsėti šiltoje, stabilioje aplinkoje.

Naudojant žadeito akmenis, žmogus masažo naudą jaučia ilgiau ir giliau – jis tarsi miega atmerktomis akimis. Taip atsitinka dėl didelės šio akmens šiluminės talpos.

Akmens kietumas ir tamprumas – savybės, neleidžiančios akmeniui skilti ar sudilti – suteikia galimybę atlikti papildomus akmenų masažo pratimus, turinčius vibracinį bei garsinį efektą. Tai leidžia žmogui dar giliau ir labiau atsipalaiduoti.

Žymų skirtumą, palyginti su kitais masažui naudojamais pilkais ar juodais akmenimis, turi žadeito spalva – sodriai žalias akmens paviršius žmogų nuteikia raminamai.

Akmenų masažas gali būti papildomas ir kosmetiniu poveikiu – kūnas įtrinamas odą drėkinančiomis ir ją atjauninančiomis priemonėmis (medumi, įvairiais aliejais ir kt.) – šiuo atveju pridėtas šildantis akmuo padeda giliau įsiskverbti šioms medžiagoms į viršutinius odos sluoksnius ir žymiai padidina šių medžiagų poveikį.

Būtent todėl – dėl šiluminio laidumo, didelės šiluminės talpos, atsparumo dilimui bei raminančios spalvos – šis akmuo labiausiai tinka atliekant akmenų masažą ir padedant žmogui maksimaliai atsipalaiduoti.

www.zadeitas.lt