Zaliosios_kartos_skalbykle_Carisma_is_Whirlpool

„Green Generation“ – tai nauja pažangių skalbyklių, šaldytuvų, indaplovių ir šaldiklių linija, itin sumažinanti energijos ir vandens suvartojimą buityje.

Dabar svarbus ir reikšmingas visų mūsų vaidmuo siekiant padaryti pasaulį žalesnį. Korporacija „Whirlpool“ taip pat įnešė savo indėlį, sukurdama „žaliosios kartos“ (Green Generation) gaminių asortimentą – tai ypač ekologiški buities prietaisai. Išnaudojant „protingo“ – 6-ojo pojūčio – technologijos privalumus, šiuose gaminiuose puikiai dera nepaprastos charakteristikos ir išskirtinis išteklių taupymas. Tai ne tik sveika jūsų kišenei, bet ir naudinga mūsų planetai.

„Carisma“ atrodo išties estetiškai, išsiskiria puikia išvaizda. Suderinus paprastumą ir rafinuotumą, jų natūraliai grakštus dizainas naudojimuisi prietaisais suteikia tikrą malonumą, o kasdienei ruošai – komforto akcentų. Korporacijos „Whirlpool“ „žaliosios kartos“ prietaisai neabejotinai atitiks jūsų siekį daryti mūsų aplinką geresnę.

Skalbimo mašina su ekologijos užtaisu

„Žaliosios kartos“ skalbyklės su „Carisma“ estetika atrodo nuostabiai, ir jomis nepaprastai malonu naudotis. Dėl įdiegtos išskirtinės 6-ojo pojūčio technologijos šios mašinos pasižymi neprilygstamomis energijos sąnaudomis, patenkinsiančiomis jūsų siekį gyventi ekologiškai – „Whirlpool“ suvaidino savo vaidmenį, tad dabar jūs galite atlikti savąjį.

Šiose skalbyklėse įdiegtos programos ne tik palengvins jūsų buitį, bet ir leis sutaupyti net iki 40 % elektros energijos, esant pilnai skalbinių įkrovai su Super Eco programa. Jei turite drabužių su itin įsisenėjusiomis skirtingomis dėmėmis, garais jūs ne tik kuo puikiausiai bei itin švelniai juos išplausite, bet ir sutaupysite iki 30 % elektros energijos skalbimo ciklo metu. O galbūt turite mažai suteptų drabužių ir nenorite jų plauti standartiniu ciklu? Tokiu atveju jums padės itin greita pilno ciklo programa trunkanti vos 15 min.

Atstovas: www.pirktechnika.lt