žemas pakabinamo unitazo rėmas, kurio aukštis – 75 cm, kai kuriais atvejais yra tas esminis sprendimas, suteikiantis interjero dizaineriams ir architektams galimybę itin mažuose vonios kambariuose estetiškai sutalpinti visus reikalingus prietaisus.


Šis aukštis leidžia unitazą montuoti prie tos pačios sienos, kaip ir praustuvą. Kadangi jis atitinka praustuvo stalviršio aukštį, nebereikia formuoti papildomos, rėmą uždengiančios aukštesnės sienos konstrukcijos. Dizaino požiūriu, sienos aukščio skirtumai ne visada yra pageidaujami bendrame vonios kambario paveiksle. Naujasis TECEprofil pakabinamo unitazo potinkinis modulis išsprendžia šią problemą, nepakenkiant funkcionalumui, komfortui ar montavimui. Net mažame vonios kambaryje taip sukuriamos tiesios linijos, elegantiška lentyna, kur galima susidėti vonios kambario reikmenis.

Naujas modulis – dalis sumanios sistemos

Į 75 cm aukščio potinkinį modulį dedamas vandens bakelis su viršuje montuojama vandens nuleidimo plokštele. Tokiu būdu plokštelė atrodo tarsi būtų padėta ant lentynos. Bakeliui tinka bet kuri mechaninė, pneaumatinė ar elektroninė plokštelė ir viso didžiulio TECE asortimento. Taip praplečiamos dizaino galimybės. Be to, jei kada nors kils noras renovuoti, keisti vonios kambario interjerą, plokštelę taip pat bus galima pakeisti, nesvarbu, ar ji bus paimta iš ankstesnės, ar iš būsimos ateities kolekcijos, nepriklausomai nuo serijos ir gamybos metų. Visi TECE įrangos inžinieriai mazgai yra gaminami taip, kad sudarytų vieningą tarpusavyje derančių sudėtinių dalių visumą.

Vandens nuleidimo plokštelė montuojama pagal naują, easy fit technologiją, kai tam nereikia specialių įrankių. Darbas atliekamas tiksliai ir greitai, sutaupoma apie 60 proc. laiko. Antra vertus – sutaupoma ir pastangų bei nervų.

Ant šio itin žemo rėmo gali būti kabinamas paprastas unitazas, arba unitazas su dušo funkcija – TECEone.

Daugiau informacijos: tece.com