Miegamojo baldai

Komoda

Virtuvės baldai

Rudenį, kai gamta tampa vis atšiauresnė, nuolat skubantiems šiuolaikiškiems lietuviams šilti ir jaukūs namai tampa būtinybe. Šaltas modernizmas jau tapo įprastu reiškiniu, bet vis norisi atsisukti atgal, nes natūralaus medžio klasika visada madinga.

Mediena yra graži todėl, kad tai – medžiaga iš gamtos. Gyvos medžiagos išvaizda niekada nebūna vienoda ir priklauso nuo medžio amžiaus ir jo augimo vietos. Todėl į namus parsivežtų medinių baldų atspalviai ir natūralūs raštai gali šiek tiek skirtis nuo kataloge parodytų arba parduotuvėje eksponuojamų baldų. Medienai senstant, jos atspalvis intensyvėja.

Miegamajame praleidžiame tikrai nemažą dalį laiko. Niekam nėra paslaptis, jog būtent šis kambarys – pati svarbiausia bei asmeniškiausia patalpa mūsų namuose. Todėl didelį dėmesį skirkite jos interjerui – stenkitės suderinti spalvas, suplanuoti patalpos erdvę. Svarbiausias dėmesio objektas čia – baldai. Pastebėta, kad dažniausiai pasirenkami neaukšti ir masyvūs miegamojo baldai. Neretai pirkėjas, ieškodamas kokybės, renkasi medžio masyvo ekologiškus baldus. Tokie baldai ne tik jaukūs bei estetiški, bet ir ilgaamžiai.

Klasikos ir solidaus stiliaus gerbėjams, norintiems susikurti šiltą virtuvės interjerą, patariama, baldus rinktis iš uosio masyvo. Galite rasti platų filingo durelių tipų pasirinkimą, spintelių formų gausą. Derindami fasadines plokštumas su stiklo intarpais, sukursite ramų ir jaukų virtuvės baldų interjerą. „Alksnio baldų ir Co“ kompanijos dizainerė, Asta Skirpstūnaitė, dirbanti su natūralaus medžio baldais, pabrėžia, kad prie solidžių virtuvės baldų iš medžio masyvo, geriau dera akmens masės, kvarco stalviršiai.

Svetainė – tai didžiausias namų kambarys, vieta, kur praleidžiama daugiausia laiko. Šiuolaikiška svetainė, vieta, kurioje gera šeimai ir draugams ilsėtis bei vakaroti. Norėdami išskirtinumo, namų šeimininkai ieško originalių sprendimų. Dažnai jų randa klasikinėse indaujose, komodose, taip papuošdami ištaigingiausią namų oazę.

Daugiau informacijos www.baldunamai.lt