interjeras.lt_Pataria_2010_Nr.1_virselis

Naujausiame numeryje skaitykite:

Jolanta Kaušpėdaitė - modernios dūšios architektė

Svečiuose pas Aušrą Žvirblienę-Haglund: Svajoti reikia atsargiai

Baldai - tarsi meno kūriniai

Estylo - stilingi baldai jūsų namams!

Freskos - originalus būdas dekoruoti

Darbingumo didinti - saulėtos biuro spalvos

Įtempiamos lubos iš praktinės pusės

Saldžių sapnų...

Madinga ir jauki patalynė kūdikiams, vaikams, tėvams...

Šilko patalynė

Kilimai lyg iš pasakos...

"Leksimos" lovos stebina praktiškumu

Marselis Wandersas sukūrė naują plytelių kolekciją

Naujausios 2010 metų tendencijos pagal Walter Knoll

Sausa ir sveika aplinka vonioje

Savaime išsivalanti vonia su vokiškos kokybės ženklu

KWC AVA - dizainas ir stilius virtuvės kasdienybėje

Nauji virtuvės standartai iš "Whirlpool"

Papildyta "Logic" praustuvų kolekcija iš "Gustavsberg"

"Mimo" iš "Laufen" - magiškai spalvinga ir jaunatviškai žavinga

Fotoknyga - brangiausiems jūsų prisiminimams

Natūralaus akmens danga, sukurta gamtos...

Pirtininkas - kokybiškos pirties garantas

Kokį akmenį rinktis savo pirčiai?

Stiklų dekoravimas - paprastai!

Kaip išsirinkti granitinę virtuvinę plautuvę?

Baro_interjeras_architekte-Jolanta_Kauspedaite

Modernios „dūšios“ architektė

Jolanta Kaušpėdaitė – gryna vilnietė, iš paties sostinės centro. Jų šeimoje – net trys architektai – tėvas Vytautas Kaušpėdas, brolis Algirdas Kaušpėdas ir ji. Susitikome šaltą žiemos dieną prie arbatos puodelio pasikalbėti apie darbus, svajones, apie meilę žmogui, „dūšios“ jaunumą, žmogaus galimybes ir gražų kūrybinį kelią, kurį ji tęsia, dirbdama „Jungtinių pajėgų“ Vilniaus skyriuje bei dėstydama Vilniaus dizaino kolegijoje interjero projektavimo specialybę.

Papasakokite, kaip prasidėjo Jūsų kūrybinis kelias, kas nulėmė profesijos pasirinkimą? Ar tam įtakos turėjo šeimoje esantys architektai?

Visą laiką mačiau, kaip dirba tėvas, paskui brolis. Vyresnysis brolis rodė pavyzdį – prisiklausai, prisižiūri, kaip dirba, apie ką kalba, diskutuoja, mąsto. Žinoma, tai padarė įtaką, savotiškai nulėmė pasirinkimą. Dėl pasirinktos profesijos niekada nesigailėjau. Nors iš tiesų gyvendamas savyje atrandi daugybę talentų, tačiau tas kertinis, esminis pasirinkimas nesikeičia, jis yra svarbiausias...

Ausra_Zvirbliene_Haglund

Svajoti reikia atsargiai!

Būna pasaulyje apdovanotų žmonių. Tokių, kurie moka, geba daryti tiek daug gražių dalykų: veda radijo laidas, kuria drabužius, rankines, aksesuarus, interjerus, moka daug kalbų, turi tarptautinio eksperto diplomą, vertėjos sertifikatą ir galiausiai – vadovauja. Tokie žmonės – šviesūs, spinduliuojantys kultūra ir inteligencija, išsiskiriantys ypatinga elegancija ir erudicija. Ir dar... Moteris, su kuria kalbamės, yra tokia nepaprastai šilta, kad vieną kartą pabendravęs, nori tęsti malonų pokalbį dar ir dar. Ji apdalina šiluma ir dėmesiu visus, nepaisant to, kad yra be galo užimta ir tikrai daug pasiekusi. Tai naujoji „Domus galerijos“ vadovė Aušra Žvirblienė-Haglund.

Papasakokite truputį apie save – kas jūs, iš kur jūs? Kokioje aplinkoje užaugote? Kas įskiepijo meilę menui, grožio, stiliaus pajautimą? Ar visada būdavote tokia užimta, apdovanota daugybe talentų?

Esu iš Druskininkų – gražiausio, švariausio Lietuvos miesto, kur sustoja laikas... Užaugau nuostabioje šeimoje, kur buvo skiepijamos pačios didžiausios ir tikriausios vertybės...