• Įdomybės;
 • Dizainerė Irmina Savickienė: „Žinojau ir žinau, kur einu ir kaip noriu atrodyti“;
 • „Interjero erdvės“ įkūrėja: „Esame orientuoti į bendradarbiavimą, o ne konkuravimą“;
 • Stiprų charakterį turintis loftas;
 • Skandinaviška dvasia alsuojantis loftas;
 • Angliška klasika lietuvių namuose;
 • Išskirtinės plytelių pavasario naujienos iš Ispanijos ir Italijos „Iris“;
 • Stumdomos durys – ir funkcionalios, ir ergonomiškos;
 • Rinkos inovacija – modeliuojamas tinkas;
 • Minkštieji baldai, stebinantys spalvomis ir konstrukcija;
 • Modernūs šviestuvai, kalbantys tradicijų kalba;
 • Įrenkite bet kur!;
 • Interjeras.lt rekomenduoja;
 • Jubiliejinio konkurso „Metų interjeras/ Auksinė paletė'14“ apdovanojimai.

Dizainerė Irmina Savickienė: „Žinojau ir žinau, kur einu ir kaip noriu atrodyti“

Ambicinga interjero dizainerė iš Šiaulių – Irmina Savickienė – šiandien drąsiai deklaruoja, kad kūrybininkai Lietuvoje tikrai gali užsidirbti – tereikia noro veikti, talento ir žinių, kaip valdyti projektus. Įkurusi LT dizaino namus wãpsva, jauna moteris trykšta entuziazmu ir sako, kad tokia kūrybiška erdvė Šiauliams buvo reikalinga kaip oras, o paklausta, ar nenorėtų panašaus pobūdžio salono įsteigti Vilniuje, užtikrintai atsako, jog sostinė šiuo klausimu yra gerokai perpildyta. Atvirai kalbamės apie kūrybą, verslą ir galimybę augti net ir sąlyginai kūrybos prasme lėtai pokyčius generuojančiame mieste.

Parengė Žydrė Dargužytė
Nuotraukos – LT dizaino namai wãpsva

„Interjero erdvės“ įkūrėja: „Esame orientuoti į bendradarbiavimą, o ne konkuravimą“

Pačioje Kauno širdyje įsikūrusio dizaino salono „Interjero erdvė“ vadovė Asta Bučienė trykšta entuziazmu ir meile savo veiklai, į kurią įtraukti visi šeimos nariai – vyras ir du sūnūs. Čia galima rasti visko – nuo visoje Europoje pripažintų ir vertinamų gaminių, iki vienetinių interjero detalių ir aksesuarų, sukurtų Lietuvos menininkų. Moteris paklausta, kaip pavyksta taip preciziškai pasirinkti gamintojus, su kuriais norima dirbti, sako, jog sėkmės receptas paprastas – gaminys pirmiausiai turi patikti ir tikti išskirtinei salono erdvei, kurioje nuolat verda kūrybinis virsmas – renginiai, parodos, socialiniai projektai, gaminių pristatymai, susitikimai su kūrėjais ir lankytojais. Interviu apie tai, kaip numatyti šiuolaikiško menu besidominčio žmogaus poreikius ir atlaikyti konkurencinę įtampą bei apie kūrybinės veiklos teikiamą džiaugsmą.

Parengė Žydrė Dargužytė
Nuotraukos – salono „Interjero erdvė“.

Stiprų charakterį turintis loftas

Architektas ir interjero dizaineris Andrius Byčenkovas sako, kad pirmą kartą pažvelgęs į erdvę, kurioje teks kurti, kūrybiškai pagalvojo, jog ji kažkuo panaši į traukinio vagoną. Beveik devyniasdešimties kvadratinių metrų loftas jau iš pat pradžių leido suprasti, kad prireiks laiko ir kantrybės suvaldyti erdvę. „Užsakovai norėjo turėti namus, kurie atitiktų jų poreikius šiandien. Taigi jiems pakako gyvenamosios erdvės su virtuve ir miegamuoju bei sanitariniu mazgu. Reikėjo numatyti galimybę netolimoje ateityje įrengti kambarį jaunos poros atžalai, todėl lofto interjero kūrimas tapo šiek tiek sudėtingesnis.

Parengė Žydrė Dargužytė.
Interjero autorius – Andrius Byčenkovas.
Nuotraukos – Leono Garbačausko.

Skandinaviška dvasia alsuojantis loftas

Interjero stilius: modernus-skandinaviškas.

Užsakovo reikalavimus padiktavo pati erdvė – norėjosi patogiai, o svarbiausia – funkcionaliai suplanuoto būsto. Vilniuje, „Microlofts“ loftų kvartale, jaunam vyrui interjero dizainerės Gabijos Pažarskytės sukurtas būsto interjeras išsiskiria preciziškai suplanuota erdve, mat jo plotas – tik 24.35 kv. m. Pagrindinės erdvės – tambūras, vonios kambarys, virtuvė- svetainė. Įdomu tai, kad butas pailgas: plačiausia jo dalis – tik 270 cm.

Parengė Žydrė Dargužytė.
Interjero autorė – Gabija Pažarskytė.

Nuotraukos – Kęstučio Kurieniaus.

Angliška klasika lietuvių namuose

Užduotis – renovuoti anksčiau statytą gyvenamąjį dviejų aukštų namą: sukurti šiltą ir jaukų klasikinio stiliaus interjerą keturių asmenų šeimai.

Gyvenamojo namo rekonstrukcija Kauno rajone architektei Arūnei Bitinaitienei tapo rimtu iššūkiu, mat ji stengėsi nesižvalgyti į jau esančius klasikinio stiliaus interjerus mūsų šalyje. Užsakovai – vidutinio amžiaus pora – norėjo patogaus ir jaukaus būsto, kuriame galėtų komfortiškai gyventi patys ir jų du paaugliai vaikai. Taigi, buvo nuspręsta imtis darbų prieš penkiolika metų jų pačių statytame name: reikėjo perplanuoti erdves taip, kad atsirastų vietos atskiram ir erdviam valgomajam kambariui pirmame aukšte ir dar vienam vaikų miegamajam kambariui antrame aukšte.

Parengė Živilė Dargužytė.
Interjero autorė – Arūnė Bitinaitienė.
Nuotraukos – Algirdo Rutkausko.

Interjeras.lt rekomenduoja

„Interjeras.LT rekomenduoja“ jau penkerius metus padeda vartotojui pastebėti inovatyvius, gero dizaino ir išskirtinio patogumo gaminius. Iš didžiulio interjero ir namų paslaugų bei produktų srauto žmogui neretai sunku išsiskirti kokybiškus gaminius. Projektas rekomenduoja tokius interjero objektus ir produktus, kurie pasižymi:

• geru dizainu;
• vartojimo patogumu ir ergonomiškumu;
• nekenksmingumu aplinkai.

Jubiliejinio konkurso „Metų interjeras/ Auksinė paletė'14“ apdovanojimai

Lietuviškais interjero „Oskarais“ vadinamos tikru auksu paauksuotos „Caparol“ gamintojo dažų paletės buvo įteiktos vienuolikai nugalėtojų. Išskirtinai tarptautinis žiuri vertino pateiktus per 200 interjerų, kurie 2014 metais buvo įrengti Lietuvoje. Konkurse dalyvavo rekordinis skaičius (124 dalyviai) pavienių autorių ar jų grupių.