• Įdomybės;
  • Japoniškas minimalizmas Vilniaus centre;
  • Vytautas Puzeras: rinkoje išlieka stipriausi ir patraukliausi;
  • Židiniai interjere pagal feng šui;
  • Originalus palėpės interjeras;
  • Provanso dvelksmas;
  • Ateities vonios kambariai: vonios kambarys – ramybės oazė;
  • Kas nutinka, kai norų neriboja galimtbės, arba neišsiamiamas tapetų derlius parduotuvėse;
  • Kaip mes pasirinkome lubų apdailą;
  • Modernios skalbyklės-džiovyklės taupo laiką ir pinigus;
  • Projektas „Rekomenduojame kokybę“;
  • Užsisakykite įrėmintą veidrodį internet;
  • Kabindami paveikslus, negadinkite sienų.

Japoniškas minimalizmas Vilniaus centre

Parengė Agnė Jakubonė

Nuotraukos Dariaus Gumbrevičiaus ir Augio Narmonto

Japonų kilmės architektė Akiko Tutlys su vyru Mindaugu Tutliu Vilniuje gyvena daugiau nei 10 metų. Šiltą rudens popietę ji mielai sutiko atverti savo trijų kambarių buto duris ir papasakoti ne tik apie originalius interjero sprendimus, bet ir apie tai, kaip ji atvyko į Lietuvą, kaip jai čia sekasi gyventi, dirbti ir kurti...

Vytautas Puzeras: rinkoje išlieka stipriausi ir patraukliausi

Parengė Agnė Jakubonė

Nuotraukos „Puzero Design“

Vytauto Puzero vardas gerai žinomas ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų. 15 metų darbo patirtį dizaino srityje turintis vyras neslepia, kad jo sėkmės paslaptis – išskirtinis požiūris į kiekvieną projektą.

Atsakingas požiūris lydėjo ir neseniai įgyvendintą itin svarbų V. Puzero projektą. Laimėjęs viešąjį konkursą dizaineris projektavo baldus Europos Sąjungos pirmininkavimo renginiams ir rūpinosi Nacionalinės dailės galerijos (NDG) spalviniu apipavidalinimu.

Židiniai interjere pagal feng šui

Parengė Agnė Jakubonė

Feng šui – tai keletą tūkstančių metų egzistuojanti kinų filosofija apie aplinkos poveikį žmogui. Pagrindinis filosofijos principas – žmogaus harmonija su supančia aplinka.

Pagal feng šui filosofiją daug kas žmogaus gyvenime priklauso nuo to, kaip atrodo jo namai, todėl interjeras turėtų būti ne tik stilingas, šiuolaikiškas, bet ir sukurtas pagal tam tikras taisykles. Pasidomėjome, ką ši Rytų filosofija sako apie židinių įrengimą namų interjere.

Originalus palėpės interjeras

Interjero autorė Gintarė Jarmalavičiūtė, www.gintareja.lt

Nuotraukos Agnės Klimavičiūtės

Parengė Agnė Jakubonė

UŽDUOTIS – sukurti baltą erdvų ir nenuobodų interjerą palėpėje.

Profesionali interjero dizainerė Gintarė Jarmalavičiūtė dizaino srityje dirba 10 metų. Kurdama privačius ir visuomeninius interjerus dizainerė pirmiausia atsižvelgia į užsakovo svajones ir norus, o tada taiko savo žinias ir patirtį, kad galėtų juos įgyvendinti.

Šis interjeras įrengtas naujų daugiabučių kvartale, trijų aukštų name esančiame 70 kv. m ploto bute.

Kas nutinka, kai norų neriboja galimybės, arba neišsiamiamas tapetų derlius parduotuvėse

Parengė: interjero dizainerė Raminta Kupčiūnaitė

tel. 8 645 805 31, el. p. in.formus@hotmail.com, www.informus.lt

„Užeikite, prašom. Čia bus mūsų svetainė, štai ten, už sienutės, planuojama virtuvė. Prie šios sienos statysime židinį. Jį taip pat reikėtų suprojektuoti. Aš jau daugumą apdailos medžiagų esu nusipirkusi. Na pavyzdžiui, šią sieną noriu išklijuoti tapetais, o kitą, na tą, kurioje vitrininiai langai, irgi tapetais, tik kitokiais. Jų tiek gražių yra, net sunku išsirinkti! Na o ant šios pertvarinės sienos noriu matyti plytas. Likusias sienas galvoju nudažyti. Štai šią kaip nors šviesiai, o tą kitą gal tamsiau... Kad įdomiau atrodytų.“ Besiklausant šio smulkutės moters, man ima šiauštis plaukai, o galvoje lyg derva katile ima kunkuliuoti mintys: „Juk čia viena erdvė, bet kiekvienas kampas norima, kad būtų vis iš kitos operos. Dar nesupirkti baldai, o jau dabar atrodo, kad jų nebebus kur statyti. Ir galiausiai, prie kurios sienos juos reikės derinti?