Žurnalo „interjeras.lt pataria“ 2014 m. Nr.1

 • Įdomybės;
 • Pokalbis su architektu Daliumi Regelskiu;
 • Viešnagė dailininkės Editos Suchockytės galerijoje;
 • Kaip sėkmingai įrengti mažą miegamąjį?;
 • Šiuolaikinis žvilgsnis į klasiką;
 • Subtili elegancija;
 • Sigma70 – naujos kartos vandens nuleidimo mygtukas iš „Geberit“;
 • Nestandartinė dušo kabina – ne prabanga;
 • Baldų gamintojai pataria... Kas populiaru ir praktiška Didžiojoje Britanijoje?;
 • Laiptais reikia ne tik lipti?;
 • Namai, kvepiantys vaikyste...;
 • Faneruotos vidaus durys interjere leidžia eksperimentuoti;
 • Šviestuvai skandinaviškam interjerui.

Plakato autorius D. Regelskis

D. Regelskis 2013 m. sukūrė plakatų ciklą „Lietuvių patarlės“, kuriame slypi šmaikštūs liaudies pastebėjimai.


Nei dienos be kūrybos...

Parengė Agnė Jakubonė

Nuotraukos Dariaus Gumbrevičiaus, Leono Garbačausko ir Karlo

Architektas Dalius Regelskis nelinkęs sprausti savo profesijos į rėmus, todėl savo žinias ir patirtį sėkmingai naudoja įvairiose srityse: ir projektuodamas interjerus, ir kurdamas grafikos darbus, ir dalindamasis turimomis žiniomis su Vilniaus dailės akademijos Architektūros ir Interjero dizaino katedrų studentais. Nors darbų architektui, interjerus kuriančiam kartu su dekoratore Greta Motiejūniene, tikrai netrūksta, jis nevengia netradicinių, kitiems dizaineriams nepatogių užsakymų ir drąsiai priima kūrybinius iššūkius. Dėl tokio užsispyrimo, ryžto ir efektingo „prieš“ ir „po“ rezultato užsakovai architekto ir dekoratorės duetą dažnai vadina „SOS pagalbos“ komanda, kuriai neįveikiamų užduočių nėra.

Edita Suchockytė: „Aš nebijau suklysti“

Parengė Agnė Jakubonė

Nuotraukos Dariaus Gumbrevičiaus

Šalta ir žvarbi popietė buvo tik už dainininkės, dailininkės Editos Suchockytės galerijos durų... Kai lauke stūgavo atšiaurūs vėjai, pačioje galerijoje, židinyje, spragsint ugniai, gurkšnojant arbatą ir atvirai bendraujant įvairiausiomis temomis, buvo jauku ir šilta...

Dailininkė E. Suchockytė mielai papasakojo savo sėkmės istoriją ir atskleidė, kokie tėvo dailininko Vitalijaus Suchockio dar jos vaikystėje išsakyti žodžiai nulėmė tolimesnę jos karjerą ir gyvenimą.

Interjeras „Subtili elegancija”

Interjero autorės – Kristina Česonytė ir Raminta Kupčiūnaitė

Nuotraukos Leono Garbačausko

Parengė Agnė Jakubonė

Užduotis: sukurti šiuolaikinį solidų interjerą trjų asmenų šeimai.

Šis interjeras buvo įrengtas 145 kv. m. name, netoli Vilniaus. Pirmajame namo aukšte įrengtas erdvus prieškambaris, svetainė su valgomuoju ir poilsio zona, darbo kambarys bei san. mazgas, skirtas užsakovų svečiams. Antrajame aukšte yra šeimininkų miegamasis, vonios kambarys, drabužinė, mergaitės kambarys, šalia kurio taip pat įrengtas jai skirtas vonios kambarys.

Šiuolaikinis žvilgsnis į klasiką

Interjero autorė Inga Gagilienė

Nuotraukos Dariaus Gumbrevičiaus

Parengė Agnė Jakubonė

Užduotis: sukurti solidų išraiškingą klasikinį interjerą šiuolaikinei šeimai.

Šį stilingą interjerą sukūrė dekoratorė Inga Gagilienė. Jos interjerai dažniausiai atspindi moderniosios klasikos stilių, nes juose į harmoningą aplinką sujungiami kelių skirtingų interjero stilių elementai.

Darbas realizuotas 250 kv. m. name, Vilniuje. Čia, kaip ir kituose dekoratorės kurtuose interjeruose, taip pat vyrauja keletas skirtingų interjerų stilių – klasikos, modernaus stiliaus – elementai, suteikiantys namams išskirtinumo ir šiuolaikinės elegancijos įspūdį.

Kaip sėkmingai įrengti mažą miegamąjį?

Parengė Agnė Jakubonė

Šiuolaikiniuose miestų būstuose miegamieji neretai būna maži, todėl interjero dizaineriams arba patiems šeimininkams tenka pasukti galvas, kai norima originaliai ir funkcionaliai įrengti šią nedidelę erdvę. Juk čia svarbu tikslingai išnaudoti kiekvieną kvadratinį centimetrą.