Straipsniai, įvykiai

Elektrinis grindų šildymas – naujos tendencijos 2015-04-21

Nėra didesnio komforto už šiltas grindis, ypač kai už lango nedžiugina saulė, o ką jau kalbėti apie tai, kai spaudžia šaltukas. Šioje, kaip ir kitose srityse, pažanga nestovi vietoje. Apžvelgsime naujausias tendencijas.

Kviečiame Jus atvykti į nemokamą seminarą „Alternatyvūs šildymo ir karšto vandens ruošimo būdai“ 2014-08-29

Seminaro metu Jums pateiksime medžiagą, kurią išklausę ne tik įgysite žinių apie alternatyvius šildymo bei karšto vandens ruošimo būdus.

Šiuolaikiški ir komfortiški namai: nuo šildymo iki vėdinimo sistemų 2013-08-18

Apsigyventi naujuose ar išsirinkti jau pastatytus namus – asmeninis žmogaus pasirinkimas. Kad ir ką pasirinktume, visi turime atsakyti į tą patį klausimą – kaip šildysime būstą?

Kaip patiems įsirengti šildomas grindis? 2012-10-30

Malonu grįžus namo nusiauti batus, užeiti į vonios kambarį ir pėdomis pajusti nuo grindų sklindančią šilumą... Daugelis mano, jog šildomos grindys – vis dar prabangos dalykas, tačiau šiais laikais šildomų grindų sistemos itin išvystytos.

Vėdinimo subtilybės 2012-08-01

Vėdinimo būtinybę daugelis mūsų linkę nuvertinti. Pastatai, pastoviai kylant energijos kaštams bei tobulėjant statybų technologijoms, tapo praktiškai hermetiški – sandarūs langai ir sienos su keliasluoksne izoliacija praktiškai nepraleidžia oro ir garų.

Alternatyviųjų energijos šaltinių diegimas statomuose bei renovuojamuose namuose – paskutinio 2011 metais vykusio EKOcentro renginių ciklo tema 2012-01-05

EKOcentras paskutinįjį 2011 metų mėnesį architektus pakvietė į renginių ciklą „Alternatyvių energijos šaltinių diegimas statomuose ir renovuojamuose objektuose: skatinimas, dotavimas, diegimo problemos ir sprendimo būdai“. Klaipėdoje, Kaune ir Vilniuje..

Tyrimas: alternatyvioji energetika populiarės ir daugiabučiuose 2011-12-12

Kompanijos „Macroscope tyrimai“ apklausos duomenimis, Lietuvos visuomenė tiki, kad alternatyvioji energetika artimiausiu metu populiarės. Daugiau nei du trečdaliai visų tyrimo dalyvių jos plėtrą sieja su diegimu daugiabučiuose, o daugiau nei 93 proc. ...

Tyrimas: atsakomybę už šilumos kainas gyventojai priskiria tiekėjams, bet šildymo efektyvumu nesidomi 2011-12-07

Visuomenės nuomone, šilumos kainos labiausiai priklauso ne nuo tiesioginių veiksnių, tokių kaip žaliavų kainos, tačiau nuo šilumos tiekėjų noro užsidirbti ir neefektyvaus šalies šilumos ūkio.

Suomijoje vykusios konferencijos dalyviai sėmėsi darnios statybos žinių 2011-11-24

Spalio mėnesį Helsinkyje, Suomijoje vyko Pasaulinė darnios statybos konferencija (The World Sustainable Building Conference, SB11), į kurią semtis žinių partnerius iš Lietuvos pakvietė pagrindinė renginio rėmėja...

Rinkdamiesi šildymo sistemą, lietuviai vadovaujasi mitais 2011-11-10

Daugiau nei ketvirtadalis Lietuvos gyventojų mano, kad grindinio šildymo sistemos negali apšildyti visų gyvenamųjų patalpų. Tai tiesa ar mitas?!.

Vėdinimo įrenginys DOMEKT REGO 200VE 2011-10-26

Komfovent Domekt vėdinimo įrenginiai - sveiko mikroklimato užtikrinimas Jūsų namuose.

Kad žiemą nebūtų šalta 2011-10-20

Atėjus šaltajam sezonui visiems tampa aktualus šildymo klausimas. „Viessmann“ įmonių grupė –viena pirmaujančių šildymo technikos gamintojų pasaulyje, šiuo metu siūlo naujos kartos šildymo sistemas.

Mokslo nulemti pokyčiai šildymo srityje 2011-04-18

Daugumos mokslo, politikos ir investicijų ekspertų nuomone, prasidėjusi nanotechnologinė revoliucija jau apima visas gyvybiškai svarbias žmogaus gyvenimo sritis – nuo kosmoso tyrimų iki medicinos, nuo nacionalinio saugumo iki ekologijos ir žemės ūkio...

Šildymo plėvelė – jaukiems namams 2011-04-03

Anksčiau rašėme apie patalpų šildymą infraraudonaisiais spinduliais. Šį kartą norėtume išryškinti šildymo plėvelės „Caleo“ privalumus bei pritaikymo interjere galimybes.

Natūralaus akmens radiatoriai – išskirtinė alternatyva įprastiems radiatoriams 2011-02-20

Turbūt daugelis sutiktų, kad vienodai baltas, visada po langu ir dažnai interjere iškrentantis iš konteksto radiatorius – labai dažnas reiškinys šiuolaikiniuose, skoningai interjero dizainerių suprojektuotose namuose ar butuose.

Ruošk roges vasarą, o šiltą būstą...? 2011-01-20

Žiemą, kai už lango šalta, sukame galvą, kaip apšildyti namus. Būsto šildymas planuojamas prieš pradedant statyti namą arba statyboms įpusėjus, tačiau viską suplanuoti iš anksto ne visada pavyksta.

Įsigijus vieną židinį - kitas nemokamai 2010-12-14

Skelbiama akcija - perkant vieną TULIKIVI židinį, vokiškas lauko židinys - dovanų!

Taupumas, komfortas ir estetika plonoje ,,Caleo“ plėvelėje 2010-11-26

Šildymas infraraudonaisiais spinduliais (spindulinis šildymas), palyginti su kitais šildymais, sutaupo net iki 30 proc. elektros išlaidų. Taupumas. Šilumos perdavimo greitis šildymo plėvelėje priklauso nuo spinduliavimo...

Šiluma, kokią skleidžia ugnis ir saulė (video) 2010-09-19

Saulės ir ugnies natūrali šiluma šildo, saugo, ramina ir atpalaiduoja organizmą. Šią šilumą skleidžia nematomi tolimieji infraraudonieji spinduliai.

„Caleo“ – ekologiška ir praktiška 2010-09-11

„Caleo“ šildymo plėvelė – tai nano technologijom paremta elektrinio šildymo sistema, kurios skleidžiami infraraudonieji spinduliai sukuria jaukią ir malonią aplinką visoje patalpoje.