DO ARCHITECTS 2013 m. sukūrė keturi partneriai architektai: Andrė Baldišiūtė, Gilma Teodora Gylytė, Algimantas Neniškis ir Sabina Grincevičiūtė. Suburta profesionalių, įžvalgių, darbščių, smalsių, jautrių aplinkai, drąsių žmonių komanda dirba su sudėtingais ir kompleksiniais projektais, kuriais kuria gerąjį pokytį miestuose ir artimiausioje žmogaus aplinkoje. 2022 metais partnerių steigėjų gretas papildė trys nauji partneriai ilgamečiai komandos nariai – Vaiva Šimoliūnaitė, Kasparas Žiliukas ir Vadim Babij.

Pirmieji komandos projektai – miesto ant vandens gyvenvietė Svencelėje prie Kuršių marių, Klaipėdos laisvosios ekonominės zonos urbanistinė strategija bei Ogmios miesto teritorijos Vilniuje konversija, kuri buvo ir lig šiol yra viena didžiausių ir kompleksiškiausių miestietiškų viešųjų erdvių – aikščių, skverų, gatvių tinklo – konversija Lietuvoje.

Šiuo metu DO ARCHITECTS komandą vienija daugiau nei 50 architektų, urbanistų bei interjero architektų su tarptautine patirtimi Olandijoje, Danijoje, Kinijoje, Jungtinėje Karalystėje, Vokietijoje, Singapūre, Prancūzijoje ir kt.

Keturi DO ARCHITECTS įgyvendinti objektai buvo nominuoti Europos šiuolaikinės architektūros apdovanojimams „Mies van der Rohe awards“, penki įgyvendinti objektai tarptautinės komisijos sprendimu gavo pagrindinius prizus (1/5 metro) Lietuvos šiuolaikinės architektūros apdovanojimuose „Žvilgsnis į save“. Komandos projektai nuolat publikuojami Lietuvos ir užsienio medijoje.

DO ARCHITECTS 2022 m. buvo nominuota DEZEEN metų apdovanojimuose kaip 1 iš 30 perspektyviausių ARCHITEKTŪROS STUDIJŲ pasaulyje!

Apdovanojimai:

Geriausias visuomeninis interjeras, 2020 m.

Geriausias privatus interjeras, 2018 m.

Geriausias virtuvės projektas, 2018 m.