Eugenija Augulienė

Eugenija Augulienė

Manau, kad dizaino pagalba, tam tikra prasme, kuriu kultūrą mus supančioje aplinkoje su kai kuriomis taisyklėmis, vyraujančiomis tendencijomis ir individualumo apraiška.


Kultūroje visuomet slypi galimybė išlaisvinti žmogų, padėti susigaudyti, galimybė ugdyti skonį, pasitikėjimą savimi ir kritiškumą. Tas pats ir interjere – žmogus, pasirinkęs profesionalo pagalbą kuriant namus parodo savo atsakingumą, atvirumą permainoms ir naujoms galimybėms.


Mano, kaip interjero dizainerės misija yra sukurti funkciškai patogius, estetiškai patrauklius ir kiekvieno žmogaus poreikius atitinkančius namus. Kokybiškai suprojektuota erdvė – tai projektavimo ir dekoravimo visuma, o interjero dizaineris, tai tas žmogus, kuris turi gebėjimą matyti visumą ir paversti ją realybe.


Įgytas aukštasis išsilavinimas interjero dizaino srityje, meilė fotografijai ir bet kokiai kitai meno formai atveria man galimybes kuriant interjerą naudoti originalius ir neeilinius sprendimus. Asmeninės savybės kaip darbštumas, nagingumas ir kūrybingumas padeda pasiekti geriausių rezultatų mano darbe.

 

Publikacijos:

Tel.: +370 625 08 400
El. paštas: info@ebi.lt
Tinklapis: www.ebi.lt
Facebook: Ebi Interjero Dizainas

>Interjerai
1_valgomasis_Eugenija_Auguleine_ebi.jpg
Nr.4 2020
Privatus gyvenamasis
1_svetaine_Eugenija_Auguliene
Nr.9 2019
Privatus gyvenamasis
1_svetaine_Eugenija_Auguliene_ebi
Nr.46 2018
Privatus gyvenamasis
1_svetaine_Eugenija_Auguliene_ebi
Nr.25 2018
Privatus gyvenamasis
Nr.31 2017
Privatus gyvenamasis