Privatus gyvenamasis Nr. 18 2015

Bendroji erdvė

    Dviejų kambarių butas naujame Palangos vasaros apartamentų komplekse “Malūnų vilos”, buvo kurtas remiantis dviem pagrindiniais klientų poreikiais; sutalpinti į nedidelę 45 kvadratinių metrų erdvę visus funkciškai reikalingus baldus bei buities įrenginius ir buto interjere įlieti kuo daugiau mūsų lietuviškajam pajūrio klimatui bei gamtovaizdžiui giminingų spalvų bei atspalvių.Tad sienoms bei baldų atspalviams buvo pasirinkti pilkšvai smėlini bei nublukusių žalsvų bei melsvų tonų atspalviai. Visai kaip Lietuvos pajūris – pilkšvas vėsus bet be galo lengvas ir alsuojantis gaiva.
Kadangi vienoje erdvėje reikejo įrengti ir virtuvę ir svetainės zoną bei rūbinę, pastaroji buvo įkomponuota į virtuvę; iš fasado mini koridoriaus spinta atrodo lyg virtuvės dalis, o iš šono vos pastebimai prasiveriančios durelės atveria gana talpią rūbinę, kuri funkciškai įkomponuota prie pat įėjimo durų.
Visų baldų; tiek miegamojo, tiek virtuvės bei valgomojo buvo pasirinktas tas pats atspalvis, nublukusios pilkšvos- mūsų Baltijos jūrai giminingos.