2000–2004 m. Vilniaus statybos ir dizaino kolegija Interjero ir reklamos (visuomeninių patalpų interjeras). Interjero ir reklamos dizainerio kvalifikacija.
2004–2005 m. Vilniaus statybos ir dizaino kolegija „Interjero dizaino studijų programa“, specializacija – patalpų dizainas.
2005 m. „Knauf“ konkursas – skatinamoji premija skirta architektui G. Sakaliui ir interjero dizainerei A.Šeibelienei „Už muziką, sustingusią sausoje architektūroje“.
2008 m. „Metu interjero“ konkurse apdovanota „Auksine palete“ už tradicinio koklinio židinio panaudojimą interjere.

Projektuoju ir padedu įgyvendinti privačius gyvenamuosius ir visuomeninius interjerus. Interjerus kuriu beveik dešimt metų.

Kiekvienas interjeras – tai kūrėjo išraiška, parodanti, kaip jis mato, supranta aplinką. Interjeras pirmiausiai turi būti harmoningas ir estetiškas. Svarbi ir būsto praktiškoji pusė, kuri priklauso nuo žmogaus gyvenimo būdo, šeimos narių skaičiaus.

Kiekvienas interjeras kuriamas derinant kūrybines vizijas su užsakovo poreikiais ir galimybėmis. Juk kiekvienas žmogus yra unikalus, todėl ir kuriamas interjeras turi būti unikalus, individualus, skirtas tik Jam.

Esu šių visuomeninių interjerų autorė:

  • „Miratona“ biuras Vilniuje
  • „Bravarija“ restoranas Šiauliuose.
  • „Rududu“ žaislų parduotuvė VCUP.
  • „Languva Plastikas“ biuras Vilniuje.
  • „Tamsta“ muzikinis klubas Vilniuje, diplominis darbas.
913