Privatus gyvenamasis Nr. 162 2013

1_Monika_Noreikiene_svetaine

Trijų asmenų šeimos gyvenamojo kotedžo  renovacijos projekte, buvo iškelti keli svarbūs uždaviniai; išgriauti šalia dušo esančią sauną ir vietoje jos sukurti mini buduarą namo šeimininkei, bei renovuoti gerai išsilaikiusias lakuotas beržines grindis ir laiptus, taip, kad interjere jie suskambėtų daug moderniau bei šiuolaikiškiau.

Visame name vyrauja ganėtinai intensyvūs tonai, labai ryški šviesių bei tamsių tonų samplaika, kuri suteikia klasikiniam interjerui modernumo atspalvio.

Renovuodama šio namo erdves dizainerė daug kur naudojo secesinio arba dar vadinamojo “art nouveau” stiliaus dekoro elementus. Sienų tapetuose, lovų dekoro bei kėdžių apmušaluose, ažūriniuose lentynų laikikliuose – visur vyrauja secesiniam stiliui būdingi floristiniai, animalistiniai bei mitologiniai motyvai, kas šiek tiek primena  XIX a. pradžios Paryžietiško svečių namų interjero stilių.

Du pagrindiniai uždaviniai, kurie buvo iškelti pradedant kotedžo renovaciją, buvo sėkmingai įgivendinti. Nušlifavus grindis ir nuėmus įsisenyjusį stiprios koncentracijos grindų laką, buvo pasirinktas švelnaus šokoladinio atspalvio vandens pagrindo matinis atspalvis.

Pirtis buvo pašalinta ir išmūrita nauja sienelė, atskirianti dušą nuo buduaro erdvės ir taip suskirstydama vonią į dvi funkcines zonas.

Fotografijų autorius: Augis Narmontas.