Lina Navickaitė – tapytoja, turinti interjero dizaino išsilavinimą ir kurianti abstrakčius paveikslus šiuolaikiniams interjerams. „Paveikslai – tai kaip jungiamasis elementas, kuriantis ryšį tarp žmogaus ir erdvės,“ sako Lina.

Pastaruosius 14 metų Londonas buvo menininkės namai ir studija. Linos stilius yra unikalus tradicinių ir modernių tapybos bei grafikos technikų derinys, daugiausia dėmesio skiriant šviesai, tekstūroms bei spalvoms, kad būtų sukurti originalūs kūriniai, galintys visiškai pakeisti bet kokios erdvės išvaizdą ir pojūtį.

Nuo meno mokyklų iki privačių pamokų pas žinomus menininkus, Lina nuolatos sėmėsi žinių meno srityje. Įgytas Interjero architektūros diplomas padėjo jai atrasti meno ir interjero dizaino ryšius bei tinkamų meno kūrinių svarbą erdvės.

„Mano paveikslai Interjere tarsi „sudeda“ paskutinius paskutinius taškus ant I. Ar tai būtų namų, viešbučių, SPA, meditacijos centrų, grožio salonų, klinikų bei biurų interjerai – erdvėse paveikslai prigyja taip, kad tampa neatskiriama interjero dalimi.

169
169