Nuotraukos iš va1.lt archyvo

Vidaus apdailos darbų ekspertas Arvydas Ročinskas savo karjerą statybų sektoriuje pradėjo būdamas šešiolikos. Pagalbinio darbuotojo pozicijoje startavęs jaunas vyras jau dvylika metų neturi jokio darbdavio, samdo kitus ir svarbiausia – atsakingai saugo savo gerą vardą. „Tikiu, kad statybos specialistams reputacija yra pati svarbiausia, nes be jos karjera neretai būna labia trumpa“, – teigia A. Ročinskas.


Arvydas neslepia, kad per daugiau nei dešimtmetį sukaupta patirtis, atsakingas požiūris į užsakovus, kokybiškas darbas šiandien jam garantuoja stabilius užsakymus, nuolatines rekomendacijas ir kartu norinčių dirbti meistrų būrį. Paklaustas, kaip jam pavyko tiek metų gilintis į vieną sritį, statybos profesionalas sako, jog padėjo nuolatinis tobulėjimas ir paieškos, ką dar galima būtų padaryti geriau.

„Metams bėgant, gausėjo užsakymų. Supratau, kad negalėsiu būti tik meistru, puikiai išmanančiu savo darbą ir preciziškai jį atliekančiu. Norėjau tapti vidaus apdailos ekspertu, galinčiu ne tik įgyvendinti kliento sumanymą, bet ir konsultuoti apie medžiagas, suskaičiuoti sąmatas, patarti, ką ir kodėl geriau pasirinkti, pasirūpinti objekto estetine išvaizda ir architektūrinėmis galimybėmis. Tai pavyko pasiekti, nes meilė darbui ir tikėjimas, kad tai mano sritis – padėjo tapti tokiu specialistu, kurio vardas yra kokybės garantija“, – patirtimi dalijasi A. Ročinskas.

Jis informuoja, kad jo komanda kiekvienam atliktam darbui suteikia garantiją, todėl dauguma užsakovų sugrįžta. „Jei projektas nedidelio biudžeto, niekada iš užsakovo neimame jokio avanso. Sumokama tik atlikus darbą. Na, o jei dirbame objekte ilgesnį laiką, darbus suskirstome į keletą etapų, kad galėtume pamatuoti tarpinius rezultatus ir išgirsti kliento pageidavimus dėl tolimesnių veiksmų“, – pasakoja vidaus apdailos darbų profesionalas.

Potencialiam klientui pasiūlomi keli galimi variantai, kad pastarasis turėtų galimybę rinktis ir nebūtų apribotas. „Nuolat domiuosi naujausiomis statybų technologijomis, seku interjero ir architektūros tendencijas, ieškau inovatyvių ir klientui optimalių sprendimų“, – savo aistrą darbui atskleidžia A. Ročinskas.

Paprašytas įvardinti savo veiklos sėkmės formulę, ekspertas pirmiausia pamini būtinybę atlikti darbą taip, kad ateityje klientas norėtų toliau bendradarbiauti. „Labai svarbu būti geriausiam savo srityje ir jaustis joje lyg žuviai vandenyje“, – apibendrina A. Ročinskas.

Daugiau informacijos: va1.lt
Tel.: + 370 635 61 111

Žurnalas: „Interjeras.lt pataria“