Philippe’o Starko portreto fotografas: Alex Dwyer
Kitos nuotraukos: © AXOR / Hansgrohe SE

Šiais metais žymus Vokietijos gamintojas Hansgrohe pristato keletą išraiškingų naujienų. Su pasaulinio garso dizaineriais bendradarbiaujantis prekių ženklas AXOR kuria unikalius produktus prabangioms vonios ir virtuvės erdvėms. Šių metų kovo mėnesį gamintojas papildė kolekcijas naujais paviršiais ir išleido tris inovatyvius ir stilingus vonios kambario produktus. Elegantiškos formos buvo sukurtos drauge su pramoninio dizaino korifėjumi Philippe’u Starcku. Šis kultinis kūrėjas yra pristatęs daugiau nei dešimt tūkstančių produktų. 

Philippe’as yra vienas novatoriškiausių dizainerių ir architektų visame pasaulyje. Jo kūriniai visuomet atliepia šiuolaikinio žmogaus poreikius: saugo gamtą (gaminant produktą išskiriamas mažas CO₂ kiekis) ir reikalauja minimalaus kiekio medžiagų maksimaliam rezultatui pasiekti. Philippe’as sako, jog daiktas turi būti naudingas, kad būtų gražus.

Elegantiški paviršiai 

Londone įsikūrusios pramoninio dizaino studijos Barber Osgerby sukurta AXOR One vonios kolekcija šiais metais buvo papildyta nauja madinga paviršiaus spalva – matine balta (Matt White), o  PHOENIX dizaino studijos sukurta serija AXOR MyEdition – matine juoda (Matt Black). Nuo šiol šiose kolekcijose yra ir tų pačių atspalvių aksesuarų. AXOR Universal Circular Accessories aksesuarų serija pasipildė matine balta (Matt White) spalva, o  AXOR Universal Rectangular Accessories  – matine juoda (Matt Black). Kiekvienas naujasis produktas gali įsilieti į vonios bei virtuvės interjerą matine spalva. Dėl šios apdailos gaminių siluetai atrodo dar grakštesni, tad, įsilieję į interjerą, jie tobulai subalansuoja proporcijas. Elementarias formas pabrėžiančios minimalistinio dizaino tendencijos suteikia erdvėms subtilių akcentų.

Subtilus dušo drenažas

Unikalus dušo latakas AXOR Drain – tai dizainas, kuriantis kasdienį komfortą vonios kambaryje. Dėl novatoriškos technologijos lataką dizaino objektu paverčiantį AXOR Drain modelį lengva priderinti prie įvairiausių dušo grindų paviršių – nuo marmuro iki keraminių plytelių. Lengvai įmontuojamą lataką lengva prižiūrėti – jam pakanka minimalaus valymo, o pasiekti pasirinktą standartinį arba sausą Dryphon sifoną yra itin paprasta. Naujasis AXOR ir Philippe’o Starcko dušo latakas su paslėptomis silikoninėmis siūlėmis yra estetiško dizaino pavyzdys. Jo išraiškingos glotnios linijos suteikia vonios erdvei elegancijos.

Grakšti dušo sistema

Dušo naujovė AXOR ShowerComposition pasižymi itin plonu profiliu ir aukščiausio lygio funkcionalumu. Mažai vietos užimanti dušo galvutė subtilia dizaino kalba išryškina tiesias, aptakias formas ir plokščius paviršius. Vos dešimt milimetrų nuo sienos atitolusi dušo sistema leidžia sutaupyti vietos prausimosi erdvėje ir pajusti vandens srovės su PowderRain malonumą. 

Galima įsigyti skirtingų komplektacijų universalią ir lengvai montuojamą ShowerComposition. Dušo sistemą „viskas viename“ sudaro viršutinis dušas, kūno dušas, termostatinis modulis ir rankinis dušas bei tekstile aptraukta dušo žarna. Taip pat yra galimybė dušo gaminius įsigyti kaip atskirus modulius: vienos srovės dušo galvą, vienos arba dviejų srovių dušo galvą ir kūno dušo modulį, kuris turi galimybę reguliuoti vandens tekėjimo kampą ir suteikia papildomo lankstumo, mėgaujantis švaros ritualu.

Šios kolekcijos akcentas yra termostatinis modulis, kuriame vandens temperatūra ir srautas valdomi atskirais valdikliais, o vanduo įjungiamas ir išjungiamas intuityviai valdomais jungikliais.

Vonios kambario akcentai

Naujieji praustuvo ir vonios modeliai AXOR Suite suteikia harmonijos vonios interjerui. Kiekviena AXOR Suite dalis yra pagaminta iš atsparios ir ilgaamžės medžiagos SolidSurface. Individualistams sukurti vonios ir praustuvų  modeliai traukia žvilgsnį šiuolaikiška išvaizda: lygiais kontūrais išorėje ir  bebriauniu vidiniu reljefu. Prireikus prie vonios galima įrengti lentyną, o išorėje esantys praustuvai apgaubiami metaliniu įdėklu. Vartotojai savo individualumą gali atskleisti pasirinkdami norimų FinishPlus spalvų paviršių.

Vien dėl savo dydžio vonia yra pagrindinis daugelio vonios kambarių elementas. Todėl elegantiškas Philippe’o Starcko modelis AXOR Suite išsiskiria ne tik universaliu dizainu, bet ir patvariomis medžiagomis. SolidSurface – tai patvarus, dėmėms atsparus paviršius, pagamintas iš natūralių medžiagų ir akrilo dervos. Philippe’as teigia: „SolidSurface sukurtas taip, kad tarnautų amžinai.“ Neakytas ir lengvai valomas paviršius idealiai tinka aplinkoje, kurioje reikalaujama aukščiausių higienos standartų.

AXOR Suite praustuvas gali būti stačiakampės arba apskritos, visuomet elegantiškos formos. Apvalūs pastatomieji praustuvai  yra dviejų dydžių: 300 mm arba 400 mm skersmens. O stačiakampiai – trijų dydžių: 285 x 285 mm, 400 x 400 mm ir 600 x 400 mm.

AXOR Suite vonia – apskritais galais ir tiesiais šonais. Ji yra 1900 x 830 mm dydžio. Galima rinktis ir užsakomą papildomai AXOR Suite priedą – vonios reikmenų lentyną. Šiuos specialius apdailos elementus galima derinti su visais kitais AXOR vonios kambario produktais – jie leis sukurti subtilaus dizaino kalbą.

Daugiau informacijos: www.axor-design.com 

154