Tekstą parengė Dovilė Patackienė

Rugsėjo pabaigoje Vilniuje, „Panoramos“ prekybos centre, duris atvėrė atsinaujinęs, net 200 kv. metrų ploto namų tekstilės ir dekoro salonas „DecoFlux“. Ypatingų dovanų salonas – taip prekių ženklo „Decoflux“ prekybos vietą pristato įmonės direktorė Ilona Aladaitytė. Tai jau antra įmonės parduotuvė Vilniuje. Pirmoji senamiestyje, Mėsinių gatvėje, veikia nuo 2012-ųjų. „DecoFlux“ – lietuviškas prekių ženklas, kuriantis ir gaminantis namų tekstilę: patalynę, iš aukščiausios kokybės ilgapluoštės šukuotinės medvilnės, satino, skalbtos ir minkštintos medvilnės, lino; pledus iš merinosų vilnos, lino, medvilnės, kašmyro; medvilnines lovatieses; ančių bei žąsų pūkųpatalus; dekoratyvines pagalvėles; stalo tekstilę – staltieses, servtėles, padėkliukus iš medvilnės ar lino; vonios tekstilę – medvilnės chalatus, rankšluoščius ir kilimėlius. Taip pat viešbučiams ir restoranams skirtus gaminius. Gerai žinomo pasaulyje ur užsienio klientų puikiai vertinamo prekių ženklo „Decoflux“ didžioji dalis gaminių eksportuojama bemaž į 40 šalių: Kiniją, Japoniją, Korėją, JAV ir kt. Daugiau nei šimtas gražiausių interjero ir namų aksesuarų parduotuvių didina „DecoFlux“ prekių ženklo žinomumą visame pasaulyje.

Lietuviškas prekių ženklas

„DecoFlux Home“ – unikalaus dizaino tekstilės gaminių kūrėjai ir gamintojai įsikūrę Užupyje. Čia aksdien gimsta daugybė meninių idėjų, virstančių jaukiais namų interjero kūriniais.

Paklausus, kokia pavadinimo kilmė, Ilona pabrėžia norą kurti naujovišką, pulsuojantį ir nuolat tekantį – „fluksuojantį“ – prekių ženklą. „Prieš penkiolika metų Lietuvoje pasigedome kokybiškų, jaukių, įdomaus dizaino patalynės komplektų bei namų tekstilės gaminių. Taip sukūrėme „DecoFlux“ prekių ženklą – jį vystome ir tobuliname iki šių dienų.

Šiandien į „DecoFlux“ veiklą esame įsitraukusi visa šeima: darbuojamės kartu su vyru ir vaikais. Savo veikloje siekiame aukščiausių kokybės standartų, norime visada būti inovatyvūs, todėl vieni kitiems esame ir didžiausi kritikai, ir geriausi patarėjai“.

Dėmesys namų tekstilei

„DecoFlux“ tikslas – ypatingas dėmesys namų tekstilei. Mūsų klientai savo namų spintose dažnai skiria atskiras erdves ar lentynas patalynei ir rankšluoščiams susidėti, o vakarais su malonumu renkasi, kuria kolekcija šįvakar pasipuošti lovos patalus ir kokiu jaukiu rankšluoščiu apsigaubti po vonios ritualų.

„DecoFlux“ siekia, kad salonuose apsilankiusiems žmonėms kiltų naujų idėjų, kaip papuošti savo namus. Mūsų klientai perka tekstilės gaminius ne tiek dėl prekių ženklo žinomumo ar etiketės, tiek dėl patikrintos kokybės, unikalaus dizaino, galimybės derinti skirtingas kolekcijas. Visi mūsų klientai turi išlavintą skonį, vertina kokybę ir lietuvišką prekę, mėgsta rūpintis namais.

Be to, benradarbiaujame su interjero dizaineriais ir dekoratoriais. Kliento namams siūlome tarpusavyje derančius tarpusavyje namų tekstilės gaminius ir lovas. Kadangi esame gamintojai, galime individualiai pasiūti, tarkim, reikiamo dydžio lovatiesę, suderinti skirtingas tekstūras ir spalvas.

Unikalaus dizaino tekstilė

Kiekvieno „DecoFlux“ audinio ir produkto dizainas kuriamas su ypatingu dėmesiu detalėms, spalvų deriniams, medžiagoms. Įmonės direktorė sako: „Kurdami atsiduodame vaizduotei ir kaskart stengiamės plėsti tobulumo ribas. Tuo pačiu metu mėgaujamės kūrybiniu procesu. O patį didžiausią malonumą suteikai laimingi klientai, vertinantys ir besirenkantys mūsų kūrinius.“

Vienas pagrindinių „DecoFlux“ skiriamųjų bruožų – subtilus blizgesys. Daugelį tekstilės gaminių puošia spindintys, žėrintys elementai, „Swarovski“ kristalai. Tokie sprendimai kuria atitinkamą namų dekoro stilistiką ir suteikia subtilios prabangos prieskonį interjere.

Dėmesys Lietuvos menininkams

Ypatingas dėmesys kuriant „DexoFlux“ kolekcijas skiriamos Lietuvos menininkams. Unikalius tekstilės raštus kolekcijoms „Papercut“ ir „Art“ yra sukūrę žinomi menininkai. Namaža dalis „Art“ kolekcijos dizaino pavyzdžių sukurta bendradarbiaujant su garsia Lietuvos akvarelininke Ramune Kmieliauskaite. Jo išskirtinumas, spalvingas gėlių motyvus yra pamėgę mūsų klientai ir jos meno gerbėjai.

Bendraujant su profesionalia grafike ir dizainere Milena Grigaitiene, gimė patalynė su moderniais meno motyvais. O naujausias ir ryškiausias patalynės dizainas sukurtas su menininke Agne Kišonaite. Sėkminga jos paveikslo „Ritualas“ interpretacija įkvėpė plėsti produktų asortimentą. Didžiuojamės galimybe Lietuvos menininkų kūrinius pristatyti visame pasaulyje.

Daugiau pasiūlymų klientams

„DecoFlux“ neapsiriboja vien namų tekstilės gamyba. Atsižvelgiant į klientų pageidavimus, išplėtėme produktų asortimentą – pradėjome gaminti miegamojo lovas. Lovų audiniai yra lengvai keičiami, juos paprasta priderinti prie naujo miegamojo interjero stiliaus. O praktiška lovų konstrukcija užtikrina baldų ilgaamžiškumą ir lengvą naudojimą. Be to. klientai turi galimybę užsisakyti derančius interjero detales iš „DecoFlux“ asortimentą.

Rudens naujienos

Persikėlę į erdvesnes patalpas „Panoramos“ prekybos centre, plečiame ir siūlomų prekių asortimentą. Pradedame bendradarbiauti su tarptautinėse rinkose pripažintu lietuviškų baldų bei interjero reikmenų gamintoju EMKO ir unikalios „Dimense“ skaitmeninės technologijos sienų dekoro gamintojais.

Taip pat pristatome tokių prekių ženklų kaip „Max Benjamin“, „Eric & Ester“, „Voluspa“ konceptualiai derančių interjero aksesuarų kolekcijas. O artimiausiu metu klientams žadame pasiūlyti įvairių namų puošybos elementų: paauksuotų sienų dekoracijų, proginių pasidabruotų medalių istoriniais motyvais, dekoratyvių arbatos dėžučių, subtilaus dizaino drabužių pakabų, kvapnių vonios uilų, rankų darbo keraminių lėkščių, kilimų ir knygų apie interjero dekorą bei fotografijų ir meno albumų.

Patalynės komplektas „Ritualas“ iš „Art“ kolekcijos,
sukurtos Agnės Kišonaitės paveikslo motyvais

Su ypatingu nekantrumu įmonė šiemet laukia žiemos, nes pirmą kartą ruošiasi pristatyti naujo dizaino kalėdinę patalynės, stalo tekstilės ir miego drabužių kolekciją. Be abejo, visi klientai šių gaminių galės įsigyti „DecoFlux“ salonuose – „Panoramos“ prekybos centre bei senamiestyje – ir el. svetainėje decoflux.com

Žurnalas „Interjeras.lt pataria“