Geriausi „Metų interjeras’ 11” konkurso darbai bus eksponuojami parodoje „BALDAI 2012”

"Metų interjeras' 11" nugalėtojų apdovanojimų vakaras

"Metų interjeras' 11" nugalėtojų apdovanojimų vakaras. Diplomai ir Auksinės paletės.

"Metų interjeras' 11" nugalėtojų apdovanojimų vakaras

 

Interjeras.LT REKOMENDUOJA

Jau septintus metus iš eilės vykstančio „Metų interjeras“ konkurso geriausi 2011 metais realizuoti Lietuvos architektų ir interjero dizainerių projektai bus eksponuojami specializuotoje „BALDAI 2012“ parodoje. „Metų interjeras‘11“ darbų ekspozicija veiks visas keturias parodos dienas (nuo kovo 29 iki balandžio 1 d.).

Iš 140 projektų kompetentinga komisija, kurią sudarė tokie užsienio architektai ir dizaineriai kaip: dizaino vadovas Lars Vejen - shldesign (Danija); architektas Jacopo Mascheroni - JM Architecture (Italija); architektas Paul Kariouk - Kariouk Associates (Kanada); architektas Sharif Abraham - Sharif Abraham Architects (Australija); architektas Harald Hatschenberger - Destilat (Austrija); bendrasavininkai Marco Teixeira ir Alexandre Lima - Forward Architecure & Interior Design (Portugalija); architektas Yuusuke Karasawa - Yuusuke Karasawa Architects (Japonija); architektas Paul McAneary - Paul McAneary Architects (Didžioji Britanija), išrinko 10 geriausiųjų.

Komisija rinkdama nugalėtojus daugiausia dėmesio skyrė originalumui, kūrybingumui estetinių, funkcionalumo, higienos ir saugos reikalavimų įgyvendinimui bei profesionaliam atlikimui.

Visus nugalėjusius projektus galite peržiūrėti ČIA

www.interjeras.lt portale jau publikuojama per 800 interjero projektų, kurių skaičius kasdien vis auga, ir daugiau nei 7400 nuotraukų. Tai didžiausia Interjerų galerija Lietuvoje.

Visus interjerus rasite ČIA

O taip pat, baldų parodos metu bus tęsiamas dar pernai pradėtas „Interjeras.LT REKOMENDUOJA“ projektas, kurio tikslas - iš didžiulio interjero ir namų temos paslaugų ir produktų srauto padėti išsiskirti kokybiškiems gaminiams, kurie pasižymi:
     • geru dizainu;
     • vartojimo patogumu ir ergonomiškumu;
     • draugiškumu aplinkai.
Paprastai šių gaminių kaina yra aukštesnė nei masinės produkcijos, o dėl didžiulio įvairios produkcijos srauto vartotojui, kuriam svarbu kokybė, ilgaamžiškumas, jis vertina aplinką tausojančią gamybą ir gaminius, juos sunku rasti ir išskirti.

Litexpo vykstančios parodos „Baldai 2012“ metu  bus išrinkta ir specialiais lipdukais pažymėta iki 10 vertinimo kriterijus atitinkančių gaminių. Parodos lankytojus apie šio lipduko reikšmę informuos specialus stendas.
Po parodos:
      •  www.interjeras.lt portalas išpublikuos apžvalginį straipsnį, kuris taip pat bus išsiųstas beveik 2500 naujienų prenumeratorių (interjero dizaineriams, architektams, namų tema besidomintiems skaitytojams).
      • Žurnale „Interjeras.lt pataria” šiems atrinktiems gaminiams bus skirtas visas atvartas, kur bus pateikiamos jų nuotraukos bei apibūdinimai.

 

Iki pasimatymo „BALDAI 2012“ parodoje!