Jau nuo vasario 18 d. lrytas.lt portale kiekvienas norintis gali išreikšti savo nepriklausomą nuomonę renkant vieną iš nominacijų – „Tautos interjerą“. Jūsų vertinimui yra pateikti net 135 privačių, visuomeninių ir biurų interjerai. Visus pretendentus gauti geriausio „Tautos interjero“ nominaciją galite pamatyti didžiausioje Lietuvos interjerų galerijoje arba už juos galite atiduoti savo balsus ČIA.

Balsuoti galite nors ir už visus patikusius interjerus, tačiau iš vieno IP adreso tam pačiam interjerui galima skirti tik 1 balsą!

Kasmet „Tautos interjero“ nominacija sulaukia ne tik didžiulio visuomenės susidomėjimo, bet ir pasižymi pačių dalyvių išradingumu. Per kiekvienus rinkimus pasitaikydavo nesąžiningų balsavimo atvejų, tačiau technologijų pagalba, taip sukaupti taškai būdavo anuliuojami. Jei šiais metais bus aptikti tokie balsavimo atvejai, neabejotinai ir šįkart jie bus anuliuoti.

„Metų interjeras/Auksinė paletė‘12“ – jau aštuntus metus vykstantis profesionalų konkursas, kurio tikslas išrinkti geriausius metų interjero projektus ir skatinti originalių interjero sprendimų sklaidą. Kaip ir kiekvienais taip ir šiais metais architektų, interjero dizainerių pateiktus 2012-ais metais realizuotus interjerus virtualiai vertins užsienio profesionalų komisija. Tarptautinė komisija interjerus vertins skirdama net 10 nominacijų: geriausias privatus, visuomeninis, biuro interjeras, inovatyviausias interjeras, geriausias spalvinis, apšvietimo, durų sprendimas, geriausias virtuvės, vonios kambario projektas, geriausias fotografo darbas. „Tautos interjeras“ – tai 11-oji, kasmet didžiausias audras sukelianti nominacija, renkama visuomenės.

Daugiau informacijos:

Vytautas Gurevičius

Konkurso organizatorius

Mob. tel.: 8 699 83 242

El. p.: vytautas@interjeras.lt

www.interjeras.lt

#Įvykiai #Konkursai

2013-02-18