Landero Geometrics – kas tai?

 

Tai geometrinių figūrų grindų danga, kurios pagalba sukursite išskirtinį namų interjerą.

Landero Geometrics gaminame iš vinilinės grindų dangos arba parketo.

 

Landero Wood Geometrics

Landero Wood Geometrics – tai medinis parketas, kuriuo išklotos grindys alsuoja prabanga ir klasika. Su šia produktų linija pristatome visiems gerai žinomą ir šiuo metu renesansą išgyvenantį eglutės rašto parketą. Galime pasiūlyti dviejų tipų eglutes, tai – „Herringbone“, kai klojamos įprastos lentelės, suvedant jas 90° kampu, ir „Chevron“ tipo eglutę, kai lentelės pjaunamos 45° kampu ir tada suvedamos. Norime pabrėžti, kad ir šiam grindų tipui naudojame trisluoksnę parketlentės konstrukciją, kuri rinkoje yra pažangiausia ir labiausiai tinkanti šildomoms grindims. Sumontuotos grindys padengiamos Jūsų pageidaujamos spalvos alyva – tai užtikrina gerą grindų dangos apsaugą, nes alyva padengia net pačius mažiausius tarpelius, esančius tarp lentų (būtent dėl šios priežasties patariame mūsų įprastas parketlentes prieš eksploatuojant grindis papildomai padengti dar vienu alyvos sluoksniu). 

 

[banner::1]

 

Antrasis Landero Wood Geometrics produktas – modulinis parketas. Dažniausiai toks parketas klojamas didžiulėse menėse, koncertų salėse ar namuose, kur vertinama prabangi klasika. Šis produktas išskirtinis, nes visi moduliai gaminami ir kiekvienas modulio pynimo raštas konstruojamas tik rankomis, po to alyvuojamas ar lakuojamas pageidaujama spalva. Tai leidžia sukurti itin prabangų ir unikalų namų interjerą, nes konstruojant mozaiką galima naudoti ne tik medį, bet ir kitas medžiagas, pvz.: odą, akmenėlius ir pan.

 

 

 

Kombinuodami įvairias geometrines figūras tarpusavyje, atskirkite namų erdves. Nebijokite eksperimentuoti ir savo namų interjerą paversti išskirtiniu ir nepakartojamu. Apsilankykite mūsų salonuose ir mes padėsime įgyvendinti Jūsų viziją.

Turime profesionalią montuotojų komandą, kuri greitai ir kokybiškai sumontuos Jūsų pageidaujamą grindų dangą.

II dalis 

 

Kontaktai:

Vilniuje
Žirmūnų g. 68, Vilnius
Tel. +370 616 88 609
El. paštas sales@landero.lt

Kaune
Kęstučio g. 37, Kaunas
Tel. +370 688 14 000
El. paštas kaunas@landero.lt

   

Daugiau: landero.lt

Interjeras.lt