Prieš kurį laiką pristatėme naują produktų liniją – Landero Geometrics. Tai grindų danga, derinanti klasikinį ir modernų stilius. Landero Geometrics produktai skirstomi į dvi pagrindines rūšis: vinilinę grindų dangą ir medinį parketą. Šiandieną norėtume plačiau aptarti Landero Vinyl Geometrics liniją.


Landero Vinyl Geometrics

Ją sudaro 10 skirtingų geometrinių figūrų, iš kurių galite sukurti raštus pagal savo fantaziją. Vien mes siūlome 14 skirtingų pynimo raštų! Kaip ir parketui, vinilinėms grindims siūlome eglutės rašto pynimus. Jūs galite derinti skirtingų spalvų, tekstūrų lenteles ir taip kurti dar įdomesnį, modernesnį vaizdą. Landero Vinyl Geometrics galite rinktis iš Elite arba Impress kolekcijų siūlomų spalvų, medienos arba akmens imitacijos raštus. Derinkite iš pirmo žvilgsnio tarpusavyje nesuderinamas medžiagas – medį ir akmenį.

Landero Vinyl Geometrics dangą siūlome montuoti ant specialaus lipnaus pakloto. Taip užtikrinsite maksimalią kokybę, figūros bus suklotos ir sujungtos kokybiškai, tarp jų neatsiras tarpelių.

Tikimės, kad Landero Geometrics produktų linija taps puikiu įrankiu įgyvendinant net ir pačius netikėčiausius interjero sprendimus. Atkreipkite dėmesį, kad šios dangos gali būti klojamos ne tik ant grindų, bet ir ant sienų J Eksperimentuokite, atskirkite valgomojo erdvę geometrinėmis figūromis, vonios kambaryje sumontuotų grindų raštą pratęskite ir ant sienų... Fantazuokite! Rašykite mums, mes, pažadame, padėsime įgyvendinti Jūsų idėjas.

Turime profesionalią montuotojų komandą, kuri greitai ir kokybiškai sumontuos Jūsų pageidaujamą grindų dangą.

I dalis

Kontaktai:

Vilniuje
Žirmūnų g. 68, Vilnius
Tel. +370 616 88 609
El. paštas sales@landero.lt

Kaune
Kęstučio g. 37, Kaunas
Tel. +370 688 14 000
El. paštas kaunas@landero.lt

Daugiau: landero.lt

Interjeras.lt