„Metų interjeras / Auksinė paletė'19“ konkursas prasidėjo!

 

Jau penkioliktus metus iš eilės portalo Interjeras.lt organizuojamas konkursas „Metų interjeras / Auksinė paletė'19“ ir konkurso partneris portalas 15min kviečia išreikšti savo nepriklausomą nuomonę renkant vieną iš konkurso nominacijų – „Tautos interjerą“. Taip pat atiduoti savo balsus už labiausiai patikusius interjerus, kurie realizuoti 2019 metais. Šiemet Jūsų vertinimui yra pateikti 236 privačių, visuomeninių ir biuro interjerų!

 


„Konkursas turi du tikslus – kelti interjero kultūrą Lietuvoje ir kasmet išaiškinti geriausius architektus ir interjero dizainerius, besivaržančius biuro, visuomeninio ir privataus interjero kategorijose. Be to, kiekvienais metais konkurse paskelbiami specialių nominacijų laimėtojai. Šiemet renkame: geriausią spalvinį sprendimą, geriausią virtuvės,  vonios kambario ir apšvietimo projektą, inovatyviausią bei profesionaliausią interjerą, taip pat išskiriame profesionaliausią  medienos naudojimą interjere. Skatinsime lietuviško dizaino baldų ar gaminių naudojimą projektuose, įvertinsime geriausią fotografo darbą. Na ir, žinoma, mūsų portalo interjeras.lt ir 15min skaitytojai rinks „Tautos interjerą.“ – teigia konkurso sumanytojas, žurnalo „Centras“ vyr. Redaktorius ir interjero dizaineris Vytautas Gurevičius.

„Auksinės paletės“ tapo savotiškais interjerų „Oskarais“, kurių kasmet nusipelno 12 autorių. Tai yra dažų paletės su auksuotais viršeliais. Šiuo prizu apdovanoti interjerai išsiskiria originalumu ir itin profesionalia atlikimo technika. 

Balsuoti galite čia.