Paskelbti ir apdovanoti „Metų interjeras“ konkurso nugalėtojai

Kovo 25 d. „Litexpo“ parodų rūmų kavinėje vyko iškilminga konkurso „Metų interjeras 2009“ apdovanojimų ceremonija. Ypatingo architektų ir dizainerių dėmesio sulaukęs šiųmetis konkursas baigėsi, todėl vakaro metu buvo paskelbti ir apdovanoti nugalėtojai.

„Auksinės paletės“ buvo įteiktos geriausio privataus, visuomeninio ir biuro interjerų autoriams, kuriuos išrinko tarptautinė žiuri. Buvo įvardintas ir apdovanotas privatus interjeras, šiemet tapęs „Metų tautos interjeru“. (jį išrinko Delfi portalo lankytojai). Auksinėmis paletėmis buvo apdovanoti architektūros ir dizaino meistrai, šiemet varžęsi specialiose nominacijose už : geriausią apšvietimo projektą; geriausią vonios kambario projektą; stilingiausią interjerą; originaliausius baldus interjere; geriausią virtuvės projektą; geriausią spalvinį sprendimą; inovatyviausią interjerą; geriausią interjero detalę; geriausią fotografo darbą; už tradicinio koklinio židinio panaudojimą interjere . Kiekvienai nominacijai rėmėjai įsteigė vardinus prizus.

 

Už tradicinio koklinio židinio panaudojimą interjere diplomu ir rėmėjo prizu buvo apdovanota Aušrinė Šeibelienė (Prvatus interjeras Nr.41). Specialųjį prizą įsteigė įmonė “Dvarų keramika”, gaminanti koklinius židinius.

Nominacijos, kuri buvo įsteigta, siekiant atkreipti dėmesį į fotografijos kokybę - už fotografo darbą - laimėtoja tapo fotografė Tania Serket už privataus interjero Nr.10 fotografijas . Apdovanojimą įsteigė informacinis konkurso rėmėjas PLIUS.lt

Už geriausią interjero detalę , kuri išrinkta kartu su rėmėjais, diplomu, auksine palete irrėmėjo Reklamos klasė prizu buvo apdovanoti Aistė Nesterovaitė, Dalia Mauricaitė irPaulius Vitkauskas , kurie sukūrė unikalią pertvarą iš diržų. Visuomeninis interjeras Nr.30.

Inovatyviausiu interjeru pripažintas Andriaus Byčenkovo su bendraautoriais privatus interjeras Nr.78 . Prizą įsteigė bendrovė ORAS ltd.

Geriausias apšvietimo projektas : nugalėjo visuomeninis interjeras Nr.11 Autoriai Artūras Čižiūnas ir Mingailė Marcinauskienė . Rėmėjų prizą įsteigė UAB ARDENA.

Auksinę paletę ir diplomą už Geriausią vonios kambario projektą laimėjo privataus Interjero Nr.25 autorės Ingrida Jazukevič ir Virginija Kalinauskienė. Jos buvo apdovanotos ir specialiu rėmėjo šveicarų santechnikos gamintojo LAFEN prizu.

Stilingiausiu išrinktas architektų Algimanto Kančo ir Ignės Grigaliūnaitės privataus namo Kaune interjeras, konkursinis Nr.11 . Šios nominacijos rėmėjas BARISOL lubas atstovaujanti Skaida NF apdovanojo architektus specialiu prizu.

Originaliausiais baldais interjere pripažinti dizainerio Vytauto Puzero baldai jo kurtame biuro interjere Nr.12. Autorius buvo apdovanotas baldų gamintojos VIRŪNA įsteigtu prizu.

Už geriausią virtuvės projektą auksine palete,diplomu ir prizu pagerbtas architektas Linas Šepetys už privatų interjerą nr.14. Baldų salonų ISTO šiai nominacijai įsteigė specialų prizą.

Geriausiu spalviniu sprendimu pripažintas biuro interjeras Nr.9, kurio autorė Dalia Malenko. Konkurso rėmėjas dažų kompanija TEX COLOR apdovanojo autorę specialiai įsteigtu prizu.

Šiemet Tautos interjeru tapo privatus interjeras Nr 24, kurio autorės Eglė Balčiūnaitė ir Jurgita Dragūnaitė. Delfi portalo lankytojai

Auksinės paletės ir diplomai buvo iškilmingai įteikti pagrindiniams nugalėtojams, kuriuos išrinko tarptautinė architektūros ir dizaino profesionalų žiuri.

Visuomeninio interjero kategorijoje nugalėjo darbas Nr.9. Interjero autorė – Ringailė Cibulskytė.

Biuro interjero kategorijoje nugalėjo projektas Nr.11 , kurį kūrė projektavimo biuro PLAZMA kolektyvas, vadovaujamas architekto Ryčio Mikulionio.

Privataus interjero kategorijoje nugalėjo Marius Šlančiauskas ir Aurelija Leskauskaitė su savo kūriniu Nr.52.

Laimėtojams buvo suteikta galimybė aplankyti didžiausią Europoje specializuotą santechnikos ir inžinerinių sistemų parodą ISH Frankfurte prie Maino.

Šias tris keliones padovanojo pagrindinis konkurso rėmėjas Frankfurt Messe atstovybė Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Baltarusijoje.

„Metų interjero“ konkursas šiemet buvo surengtas ketvirtąjį kartą. Konkursui buvo pateikti 136 darbai.