Š.m. kovo 25 d., 19 val. www.interjeras.lt portalas interjero kūrėjų ir kultūros puoselėtojų bendruomenę jau penktą kartą pakvietę į kasmetinę ,,Metų interjero“ konkurso apdovanojimų ceremoniją.

Konkurso apdovanojimai - 13 ,,Auksinių palečių“ buvo įteikti naujame „Lunch & Bank“ restorane, kuris be tiesioginės paskirties yra vienas geriausių šiuolaikinio interjero pavyzdžių. Pasak kasmetinio konkurso organizatoriaus Vytauto Gurevičiaus, ypatinga buvo ir pati apdovanojimų ceremonija – pirmą kartą buvo skelbiami ne tik nugalėtojai, bet konkurso nominantai, tad ji priminė „Oskarų“ įteikimą, kur pagerbiami ne tik nugalėjusieji, bet ir paminimi dar 2 besivaržiusieji dėl apdovanojimų. Tad vienaip ar kitaip buvo pažymėti daugelis visų 96-ies konkursui teiktų interjerų kūrėjai ar jų komandos.

Trys pagrindinės auksinės paletės buvo įteiktos solidžios Tarptautinės žiuri išrinktiems privataus, biuro ir visuomeninio interjerų kūrėjams. Geriausi trijų pagrindinių kategorijų nugalėtojai apdovanoti nemokamomis kelionėmis į Milaną, kur vyks ,,ISaloni" baldų paroda ir garsioji Zona Tortona dizaino naktis, o taip pat, savaitę truksiančios kelionės metu bus aplankytas Bauhaus muziejus Weimare, Frankfurto mugė ,,Light&Building'' IR Austrijos alpėse įsikūrusi Egger gamykla. Kartu su nugalėtojais vyks ne tik grupė kelių pastarųjų metų konkurso nugalėtojų, o taip pat Baltarusijos architektų ir dizainerių delegacija.
Kitos dešimt auksinių palečių buvo įteiktos: už geriausią apšvietimo, geriausią vonios kambario projektą, stilingiausią interjerą, originaliausius baldus interjere, geriausią virtuvės projektą, geriausią spalvinį sprendimą ir inovatyviausią interjerą, taip pat apdovanotas projektas už dėmesį detalėms bei antrą kartą konkurso istorijoje išrinktas geriausias fotografo darbas. ,,Tautos interjerą‘‘ iš balsavimui pateiktų 58 privačių interjerų išrinko www.lrytas.lt portalo lankytojai. Balsavime dalyvavo virš 1400 unikalių lankytojų.

Laimėtojai, nominantai ir apdovanojimų ceremonijos akimirkos.

,Metų interjero“ konkurso tikslas nekinta jau penketą metų – tai Lietuviškos interjero kultūros vystymas bei visuomenės edukacija. Jis išsiskiria dar ir tuo, kad nėra vienos, naujai sugalvotas idėjas plagijuojančios, įmonės įvaizdžio gerinimo iniciatyva. „Metų interjero“ istorijoje konkurso draugais, rėmėjais ir partneriais buvo ir yra jau per 30 įvairių, tiek privačių, tiek visuomeninių organizacijų. Ką tik įvykusio 5-ojo konkurso darbai jau papildė www.interjeras.lt portale nuo 2005 metų kaupiamą interjerų galeriją, jau tapusią Lietuvos interjero kultūros virtualia biblioteka (publikuojama virš 3500 interjero nuotraukų), kur kiekvienas gali ,,pasidovanoti“ daugybę savo namų ir aplinkos puoselėjimo idėjų.

#Įvykiai #Konkursai

2010-03-25