Jau penktus metus iš eilės portalas www.interjeras.lt organizuoja konkursą „Metų interjeras“, kurio metu renkami geriausi visuomeninis, biuro bei privatus interjerai. Šiemet konkursui pateikti 96 darbai, juos pateikė 69 autoriai ir jų komandos. Konkurso dalyviai bus vertinami pagal devynias nominacijas, kiekvienos grupės nugalėtojus išrinks tarptautinė žiuri.

Belaukiant tarptautinės žiuri rezultatų, visi, neabejingi interjero kultūrai kviečiami įvertinti konkursui pateiktus privačius interjerus ir už juos balsuoti. Daugiausia balsų gavęs interjeras pelnys ,,Tautos metų interjero“ vardą. Interjerus galima apžiūrėti www.interjeras.lt Interjerų galerijoje, balsavimas iki kovo 15 dienos vyks rytas.lt portale: http://interjeras.lrytas.lt/ .

Dizaineris, kurio interjeras pelnys "Tautos metų interjero" vardą bus aprovanotas išskirtiniu prizu - kompanijos Whirlpool unikaliu drabužių atnaujinimo įrenginiu Prêt-a-porter, kuris yra ne tik rinkos naujiena, bet ir labai įdomus dizaino objektas.

„Džiugu, kad ekonominė krizė, skaudžiai palietusi daugelį sričių, Lietuvos interjero kultūros vis dėlto neįveikė. Konkurse dalyvauja interjerų autoriai iš visos Lietuvos, sulaukėme naujų kūrėjų darbų, taip pat ir iš užsienyje dirbančių Lietuvos interjero kūrėjų“,– teigia „Metų interjero“ konkurso sumanytojas bei organizatorius dizaineris Vytautas Gurevičius.

Kaip ir kasmet, konkursas sulaukė pačių įvairiausių darbų, tačiau labiau nei ankstesniais metais jaučiamas noras kuriamoms erdvėms, kartais net ir minimaliomis priemonėmis, suteikti ypatingo jaukumo. Beje, iš 69 kūrėjų – net 47 moterys.

Atnaujintame portale www.interjeras.lt galima pamatyti ne tik šių metų konkursui pateiktus darbus, bet ir daugiau sužinoti apie pačius autorius, pažiūrėti kitus jų įgyvendintus projektus. Šiuo metu portale www.interjeras.lt jau sukaupta 455-ių interjerų galerija (3216 interjerų nuotraukų). Portalas per penkerius ,,Metų interjero“ konkurso organizavimo metus tapo ne tik lankytojų pamėgta idėjų savo namams žvalgymosi vieta, bet ir erdve, kur kaupiama naujoji Lietuvos interjero kultūros istorija.

Daugiau informacijos:

Projekto organizatorius

Vytautas Gurevičius

Tel. 8 699 83242

vytautas@interjeras.lt

#Įvykiai #Konkursai

2010-02-24