Konkurso organizatorius - EKOcentras

Po pernai vykusio architektūrinių idėjų konkurso „EKOnamas optimistui“, šio konkurso rengėjas EKOcentras sulaukė ne vieno pasiūlymo surengti konkursą, kuriame EKOnamai (t. y. namai, kurti taikant darnios architektūros principus) būtų projektuojami realiuose sklypuose.

Tad EKOcentras tiek sklypų savininkus, tiek projektuotojus kviečia dalyvauti naujame projekte - konkurse „Mano EKOnamai“.

Sklypų savininkus, kurie svajoja turėti energiškai efektyvius, draugiškus aplinkai, sveikus namus, kviečia apie tai pranešti EKOcentrui bei teikti savo sklypus architektūrinių projektų konkursui ,,Mano EKOnamai“. Sklypų savininkai gali registruotis čia: http://www.interjeras.lt/mano-ekonamai/mano-eko-namai-skypu-turetoju-registracija .

Visi planuojantieji statyti darnius namus, bus pakviesti į šios temos seminarus. Informacijos iš sklypų savininkų laukiame iki gegužės 11 dienos.

Taip pat, jei konkurso metu suprojektuoti namai bus statomi, konkurso partneriai ir nominacijų globėjai ne tik dalinsis savo žiniomis, tačiau ir, jei prireiks, teiks medžiagas bei reikalingus sprendimus lengvatinėmis sąlygomis. Lengvatines sąlygas jau pasiūlė tokios kompanijos kaip „Aeroc“ (konstruktyvas), „Viessmann“ (šiluma), „Rehau“ (langų profiliuočiai), „ITP“ (energija iš saulės) bei „Jung“ ir „Smart house“ (protingųjų namų sprendimai).


Taip pat laukiame norinčiųjų tokius namus projektuoti registracijų: http://www.interjeras.lt/mano-eko-namai-projektavimas-registracija/ .

Užsiregistravusiems išsiųsime konkurso nuostatus, pakviesime į mokymus (artimiausios datos yra gegužės 17 ir 24 d.). Projektuotojus taip pat „gyvai“ supažindinsime su pateiktais sklypais tam, kad energiniam efektyvumui bei patalpų mikroklimatui kurti galėtų maksimaliai išnaudoti
pastato aplinką (pvz.: saulėtumą, šešėlius, vyraujančių vėjų kryptis) ir, vadovaujantis darnumo principais, maksimaliai integruoti objektus į jau esančią aplinką.


Konkursas baigsis 2012 m. spalio mėn. pateiktų projektų įvertinimu. Konkurse bus išrinkti I, II, III vietų bei specialių nominacijų laimėtojai.

Daugiau informacijos

Konkursas „Mano EKOnamai“
arba

Rasa Buslavičienė
Mob. 8 615 32 610, tel. 8 (5) 205 15 72

El. p. info@interjeras.lt

http://www.interjeras.lt/eko_centras