AJ Produktai (šved. AJ Produkter) įmonė buvo įkurta 1975 metais Švedijoje, Hyltebruk mieste. Šiandien AJ Produktai įmonių grupė veiklą vykdo devyniolikoje Europos valstybių, jai priklauso trys gamyklos (Slovakijoje, Lietuvoje bei Lenkijoje), kuriose yra gaminama apie apie pusė siūlomo produktų asortimento. 

Pagrindinės įmonės veiklos sritys: biuro ir konferenciniai baldaisandėlio, dirbtuvių, pramonės baldai bei įrangamokykliniai ir vaikų darželio baldai.

AJ Produktai siūlo daugiau nei 20 000 darbo vietas tobulinančių aukščiausios kokybės produktų, kuriems suteikiama net 7 metų garantija.

Pagrindiniai biuro ir konferencijų kategorijos produktai yra biuro kėdės, reguliuojamo aukščio biuro stalai, biuro spintos bei spintelės.

Populiariausiais sandėlio ir pramonės kategorijos produktais jau eilę metų išlieka darbastaliai, metalinės sandėliavimo lentynos ir stelažai bei transportavimo vežimėliai.

Atskira kategorija skirta mūsų gaminamoms metalinėms rūbų spintelėms ir persirengimo spintelėms

Reikia profesionalaus patarimo ar įkvėpimo? Visiškai nesvarbu, kokią darbo erdvę planuojate įrengti – yra daug svarbių elementų, kurie turi būti apgalvoti. Esant poreikiui, galime suformuoti ir pasiūlyti Jums profesionalią specialistų komandą, kuri įvertins reikalavimus, poreikius bei galimybes ir pasiūlys optimaliausią sprendimą. Ši konsultacija yra nemokama. 

Norite sužinoti daugiau? Susisiekite su mumis, įvardinkite savo poreikius, taip vienu žingsniu priartėsite arčiau tobulos darbo aplinkos.

Prekės interjeruose