Apšvietimas

UNIDECO

UNIDECO

Naujas šviestuvų segmentas Vilniuje!

Net 5 skirtingi šviestuvų salonai vienoje vietoje - namų apdailos centre UNIDECO.

www.unideco.lt

GLab LT, UAB

GLab LT, UAB

UAB „GLab LT“ – veržli apšvietimo instaliacijų kūrėjų, montuotojų komanda, paslaugas teikianti fiziniams ir juridiniams asmenims. Įmonės specialistai:

Padeda suprojektuoti, gamina ir montuoja nestandartinius apšvietimo sprendimus – nuo pavienio gaminio iki integruotų šviestuvų valdymo sistemos.
Optimizuoja esamą apšvietimą energijos sąnaudų, efektyvumo atžvilgiu.
Įrengia, atnaujina ir remontuoja vidaus bei lauko elektros instaliaciją.
Konsultuoja dėl apšvietimo įrengimo ir padeda iš įmonės asortimento išsirinkti labiausiai tinkamas medžiagas.

+37068694093
info@glab.lt
www.glab.lt

Interjero linija

Interjero linija

Renkantis apdailos medžiagas, baldus ar šviestuvus dažnai susiduriama su dilema, kam suteikti prioritetus – funkcionalumui ar estetiniam vaizdui. Apdailos medžiagos gali suteikti erdvei drąstiško modernumo, elegantiškos prabangos ar subtilaus kasdieniško jaukumo, gerai, kad šalia to dar ir praktiškumas. Tokių idėjų vedami ir formuojame prekių asortimentą. Laiko patikrinti prekiniai ženklai, gamybos procese naudojamos kokybiškos medžiagos, ilgas tarnavimo laikas.  Sąžiningas požiūris į klientą ir parduodamą prekę - mums svarbiausia. Kokybiškų prekių pasiūla bei aukšta pardavimo kultūra - tai yra tai, ką jau 20-tus metus UAB Interjero linija siūlo savo klientams.

+370 678 22393
interjero-linija@interjero-linija.lt
www.interjero-linija.lt

Interjero namai DECOSENSE

Interjero namai DECOSENSE

Interjero namai Decosense - šiuolaikiški modernūs baldai, stilingi šviestuvai, jaukios užuolaidos, tapetai, audiniai – viskas namams ir visuomeninėms erdvėms. Partneriai - pasaulyje gerai žinomos kompanijos. Daugiau nei dešimties metų patirtis. Profesionali pagalba renkantis tinkamus baldus, užuolaidas, šviestuvus ar dekorą.
Didelė patirtis užuolaidų srityje padės išvengti skaičiavimų ir matavimų. Platus asortimentas, naujausios kolekcijos, jauki aplinka ir draugiškas aptarnavimas.

+37061012380
www.decosense.lt

JUNG

JUNG

Vokietijos bendrovė Albrecht Jung GmbH & Co – tai šimtametes tradicijas puoselėjanti elektros instaliacijos gaminių ir sistemų gamintoja. JUNG vardas bei prekės ženklas populiarus ir pasaulyje pripažįstamas kaip vienas elektros instaliacijos gaminių rinkos lyderių.

+370 5 2361919
jung@jung.lt
www.jung.lt

Korgas

Korgas

UAB „KORGAS“ Pagrindinė veikla apšvietimo projektavimas ir apšvietimo bei valdymo įrangos tiekimas.
Kviečiame apsilankyti mūsų salone, kuriame galima pamatyti didelę dalį apšvietimo įrangos, taip pat įvertinti jos eksploatacines galimybes. Patyrę mūsų specialistai parinks tinkamiausią sprendimą

8 5 274 15 00
www.korgas.lt