Architektūros studija H E I M A – tai jaunų profesionalų komanda dirbanti su įvairaus mastelio ir paskirties architektūriniais objektais. Savo patirtį ir žinias įgijome studijuodami Lietuvos ir Olandijos universitetuose, dirbdami skirtingose Lietuvos, Šveicarijos, Belgijos, Ispanijos bei Olandijos architektūros studijose.

Pagrindiniai projektavimo objektai – gyvenamosios ir visuomeninės paskirties architektūriniai statiniai, interjerai bei urbanistiniai kompleksai. Projektavimo proceso metu palaikome nuolatinį ryšį su užsakovais, bendradarbiaujame su konstruktoriais, inžinieriais bei kitų sričių specialistais.

Kiekvieną naują projektą pradedame nuodugniai išanalizuodami užsakovo poreikius, užduotį bei objekto kontekstą. Stengiamės sukurti ilgalaikę išliekamąja vertę turinčius objektus, nesivaikydami trumpalaikių madų tendencijų. Skiriame daug dėmesio ergonomikai, žmonių patogumui bei nuolat besikeičiantiems šiuolaikinės visuomenės poreikiams. Tikime, kad žmonių gyvenimo kokybė neatsiejama nuo juos supančios aplinkos.

Publikacijos:

Apdovanojimai:

Geriausias privatus interjeras, 2022 m.

Geriausias biuro interjeras, 2021 m.

Geriausias vonios kambario projektas, 2020 m.

Apdovanojimas už išmaniųjų technologijų taikymą, 2018 m.

Už lietuviško dizaino propagavimą, 2018 m.

1065