Olgos Kondratovos dizaino studija

 Olgos Kondratovos dizaino studija

Olga‘s Studio  – tai Olgos Kondratovos interjero dizaino studijos atstovybė Lietuvoje, nuo 2015 metų duris atvėrusi Vilniuje, Gedimino pr. Įmonėje dirba profesionalių dizainerių komanda, galinti pasiūlyti profesionalias ir kokybiškas paslaugas savo klientams. Mes stebime visas pasaulines interjero dizaino tendencijas, kad užsakovams galėtume pasiūlyti naujausius ir įdomiausius interjero sprendimus.

Mūsų kuriami patalpų interjerai  išsiskiria tradiciniu erdvės planavimu, dekoravimu, nepriekaištingai  funkcionalia ir estetiška visuma. Mes visuomet siūlome racionalų erdvės išplanavimą ir unikalius spalvinius medžiagų, detalių derinius, atitinkančius kliento skonį, gyvenimo būdą, bei pagrindinius erdvės planavimo principus.

Interjero projektą Jums kurs vieninga komanda, kurią sudaro:

• dizaineris ir architektas, kurie puikiai valdo visus nepriekaištingos erdvės organizavimo būdus;

• dekoratorius, kuris moka taisyklingai sudėlioti detales ir padės užsakovui išvengti varginančių kelionių po interjerų parodas ir salonus;

• vyriausiasis projekto architektas, kuris stebi, kad būtų laikomasi visų statybos normatyvų;

• pagaliau, studijos generalinė direktorė Olga Kondratova, kuri tiesiogiai dalyvauja visuose dizaino projekto rengimo ir įgyvendinimo etapuose.

Olgos Kondratovos dizaino studijos projektai visada sukelia žiniasklaidos, dirbančios su interjero dizaino tematika, susidomėjimą. Įmonės darbų pavyzdžiai buvo pristatyti žurnaluose «Идеи Вашего дома» („Idėjos Jūsų namams“), «Мир и дом» („Pasaulis ir namai“) ir «Квартирный ответ» („Buitinis atsakymas“). Mes buvome publikacijų, paskelbtų tokiuose žinių bei profesionalų Interneto puslapiuose, kaip „Архидом“ („Archinamas“), 4living.ru, „Big Picture“, „Abitant“ ir daugybės kitų, herojais. Dizainerė Olga Kondratova kaip ekspertė dalyvavo populiariose Rusijos televizijos laidose.

Tel.: + 370 684 72 811
El. paštas: olgakondratovastudio@gmail.com
Tinklapis: interior-design.pro
Facebook: FB: Olga's Studio - interjero dizainas
Gedimino pr. 28/2 Lietuvos kooperatyvų sąjunga 802 kab., Vilnius

>Interjerai
1_svetaine_Olga_studija
Nr.88 2019
1_vonia_Olga_studio
Nr.282 2018
1_svetaine_olga_studio
Nr.79 2018
1_svetaine_Olga_studio
Nr.66 2018
1_svetaine_olga_studio
Nr.65 2018
1_vaiko_kambarys_Olga_Kondratova
Nr.59 2018
1_virtuve_Olga_Kondratova
Nr.285 2017