• Įdomybės;
  • INDI studijos įkūrėjai:„Kuriame tiems, kuriems rūpi trumpalaikėms tendencijoms nepavaldūs dalykai“;
  • Artūras Šlipavičius: „Pasaulinės tendencijos yra nekokios: vaizduojamasis menas žmones labiau domina tik kaip puošybos elementas“;
  • Charakteringas studentės butas;
  • Optinėmis priemonėmis padidinta būsto erdvė įkvepia veikti ;
  • Kaip sukurti nepigiai atrodantį, nuomai skirtą būstą?
  • Namai, skirti gyventi;
  • Teisininkas pataria, kaip ginti savo teises, įsigijus naujos statybos namą ar butą su defektais;
  • Interjeras.lt rekomenduoja;
  • Gipsinis tinkas – visiems užsakovo sumanymams ;

INDI studijos įkūrėjai:„Kuriame tiems, kuriems rūpi trumpalaikėms tendencijoms nepavaldūs dalykai“

Lietuviškos šviestuvų ir daiktų namams kūrybinės studijos įkūrėjai – Simonas Tarvydas ir Justė Kubilinskaitė – savo atsidavimu darbui, kūrybai ir sparčia įmonės plėtra stebina ne tik mūsų šalį, bet ir pasaulį. Kūrėjai sulaukia vis daugiau pasiūlymų bendradarbiauti iš užsienio, nes jų tikėjimas savo veikla įkvepia ir kitus. „Siekiame, kad mūsų kuriami daiktai būtų ne tik estetiški, draugiški aplinkai, bet ir turėtų potekstę, žadintų vaizduotę. Savo kūryba norime skleisti lietuviško dizaino idėjas, jo savitumą, unikalumą“, – pristato INDI atstovė J. Kubilinskaitė. Kalbamės apie verslą, idėjas, originalių objektų gimimą ir nenutrūkstamą kūrybinį procesą, paženklintą baltiška dvasia ir šiaurietišku nuosaikumu.

Parengė Žydrė Dargužytė.
Nuotraukos – Dariaus Gumbrevičiaus

Artūras Šlipavičius: „Pasaulinės tendencijos yra nekokios: vaizduojamasis menas žmones labiau domina tik kaip puošybos elementas“

Dailininkas Artūras Šlipavičius-Šlipas jau kelis dešimtmečius stebina Lietuvą ir pasaulį savo kūriniais, apie kuriuos kalbėti sunku net ir patyrusiam meno žinovui. Jie mįslingi, persmelkti nelietuviškų motyvų ir nuojautų, spinduliuojantys kūrybinį potencialą, didžiulį talentą. Tie, kurie savo interjeruose „apgyvendino“ menininko darbus, prisipažįsta kasdien atrandantys naujų impulsų su viltimi ir meile žvelgti į savo gyvenimą. Kol rašau šias eilutes, kūrėjas prestižinėje galerijoje džiugina Niujorką savo naujausiais darbais ir ruošiasi kitoms pasauliniu mastu pripažintoms iniciatyvoms.

Parengė – Žydrė Dargužytė.
Nuotraukos –Dariaus Gumbrevičiaus.

Charakteringas studentės butas

Interjero dizainerė Agata Žukauskienė jaunai studentei sukūrė šiuolaikišką interjerą, kuris nė iš tolo neprimena šeimyninio „lizdelio“. „Norėjau kad buto, esančio Ozo parke, interjeras įkvėptų ir nuteiktų veiklai“, – interjero pristatymą pradeda kūrėja.

Parengė Žydrė Dargužytė.
Interjero autorė – Agata Žukauskienė.
Nuotraukos – Simono Linkevičiaus

Optinėmis priemonėmis padidinta būsto erdvė įkvepia veikti

DIZU interjero studijos projektas „Smilgų namai“ prieš metus realizuotas Vilniuje, Perkūnkiemio kvartale. Būsto plotas – 45,94 kv. m. Užsakovė – jauna, veržli, dinamiška, labai sportiška, tačiau ir santūri asmenybė. Atsižvelgiant į šias asmenybės savybes, dizainerėms buvo svarbu sukurti šiltą, šviesią erdvę, kurioje buto savininkė po intensyvios darbo dienos galėtų grįžusi pasijusti tarsi ramybės oazėje.

Parengė Žydrė Dargužytė.
Interjero autorės – Renata Mockutė, Jurgita Saulytė (stud. DIZU).
Nuotraukos – Leono Garbačiausko.

Kaip sukurti nepigiai atrodantį, nuomai skirtą būstą?

Kokius sprendimus pasirinkti nuomai skirto būsto interjere? Kaip neturint didelio biudžeto sukurti tokius namus, į kuriuos norėtųsi grįžti ir kurie atrodytų estetiškai, būtų jaukūs bei įkvepiantys. Tokio iššūkio ėmėsi dizainerė Vismantė Tubelytė. Ji sukūrė 64 kv. m buto, esančio Vilniaus centre, renovuotame name, interjerą.

Parengė Žydrė Dargužytė.
Interjero autorė – Vismantė Tubelytė.
Nuotraukos – Andrius Stepankevičius.

Namai, skirti gyventi

Namai – tai vieta, kurioje vyksta svarbiausi gyvenimo procesai: kuriama šeima, auginami vaikai. Čia, kaip asmenybės, augame ir patys, susitinkame su draugais, artimaisiais, švenčiame, o kartais ir liūdime – tai vienintelis kampelis pasaulyje, kuriame galime būti patys natūraliausi ir būdami tokie, kokie esame, jaučiamės saugūs. Yra ne vienas kelias, kuriuo galime pasukti, kurdami mus supančią aplinką. Galima priimti sprendimus, leidžiančius pasiekti, kad kambariai būtų neutralūs ir juose labiau dominuotų mūsų turimi daiktai. Kitas kelias yra skirtas tiems, kurie pažįsta save kaip individą, yra atradę savo pomėgius. Tarsi paveiksle fonas, namuose esminiais atspirties taškais, nuo kurių priklauso visa kita, tampa grindys ir sienos.

Interjeras.lt rekomenduoja

„Interjeras.LT rekomenduoja“ jau penkerius metus padeda vartotojui pastebėti inovatyvius, gero dizaino ir išskirtinio patogumo gaminius. Iš didžiulio interjero ir namų paslaugų bei produktų srauto žmogui neretai sunku išsiskirti kokybiškus gaminius. Projektas rekomenduoja tokius interjero objektus ir produktus, kurie pasižymi:

• geru dizainu;
• vartojimo patogumu ir ergonomiškumu;
• nekenksmingumu aplinkai.