Straipsniai, įvykiai

Modernūs šviestuvai, kalbantys tradicijų kalba 2015-06-08

Šiuolaikiški apšvietimo sprendimai kiekviename būste – vienas iš aktualiausių klausimų. Pastaruoju metu Lietuvoje populiarėja angliški šviestuvai, turintys ilgametes gamybos tradicijas, tačiau neatsiliekantys nuo rinkos tendencijų..

Lauko terasų apšvietimas: naujovės, tendencijos ir sprendimai 2015-05-25

Apšvietimas – itin svarbi lauko eksterjero dalis, todėl įprastai jai skiriama nemažai dėmesio.

Šviesos terapija namuose: šviestuvas kaip sveikatos šaltinis 2015-02-17

Šviesos poreikis – vienas iš stipriausių individo poreikių. Lietuvai, kuri taip pat kaip ir Skandinavijos šalys, yra vidutinio klimato juostos šiaurinėje dalyje, ši natūralios šviesos trūkumo problema šaltuoju metų laiku itin aktuali.

Apšvieskime Kalėdas su ELMO 2014-12-29

Ilgais ir tamsiais žiemos vakarais vis dažniau tenka praleisti laiko namuose. Geras apšvietimas yra vienas iš pagrindinių aspektų, kai norima sukurti jaukią interjero atmosferą.

Apšvietimo sprendimai išskirtinėms erdvėms iš „vienų rankų“ 2014-12-18

Namų erdvių ar biurų apšvietimo technologijos pastaruoju metu tobulėja taip sparčiai, todėl vartotojui dažnai tampa sunku kokybiškai pasirinkti. Juk reikia išmanyti ne tik techninius parametrus, bet ir neprasilenkti su naujausiomis stiliaus tendencijomis.

Rankų darbas ir moderniausios technologijos atveria erdves išskirtiniems apšvietimo sprendimams 2014-12-05

Tinkamai pasirinktas apšvietimas dažnai paslepia net ir menkiausius interjero trūkumus, todėl jam skiriamas itin didelis dėmesys. Renkantis šviestuvus gyvenamosioms erdvėms ar jų eksterjerui, labai svarbus ne tik įvaizdis ir stilius...

Molinės meilės sugrįžtuvės 2014-10-07

Žiūriu į šiuos šviečiančius keistuolius ir galvoju – ką jie man primena? Snaiges, kurias dar būdama maža karpydavau su mama iš popieriaus? O gal Velykinius margučius? Tai „Dariaus keramikos“ moliniai kūriniai.

Lemputės, kurios sukuria unikalų apšvietimą ir ypatingą nuotaiką 2014-08-14

Dirbtinė šviesa išlaisvina mus nuo gyvenimo pagal paros ritmą. Naujos technologijos pasiūlė rinkai įvairius energiją taupančius sprendimus, bet visiškai pamiršo mūsų sveikatą.

Interjero apdailos namuose – išskirtiniai sprendimai kiekvienam 2014-08-14

Interjero apdaila – vienas iš aktualiausių klausimų gyvenamojo būsto ar komercinių patalpų įrengimo procese.

Šviestuvai skandinaviškam interjerui 2014-04-15

Šviestuvas – reikšminga interjero detalė, prisidedanti ne tik prie bendro erdvės stiliaus kūrimo, bet ir akcentuojanti tam tikrą nuotaiką.

Eksterjero apšvietimas: gražu, jauku ir saugu 2013-09-16

Privačių namų fasadų ir aplinkinės teritorijos apšvietimas ne tik užtikrina būsto saugumą, bet ir išryškina gamtos grožį bei pastato architektūrinius privalumus.

Populiarėja aplinkai draugiškos statybinės medžiagos 2013-03-10

Pastaraisiais metais pastebima tendencija naudoti kuo daugiau ekologiškų statybinių medžiagų. Tai veikiausiai yra susiję su ES reikalavimais pastatų vertinimui, kurie įsigalios nuo 2020 m.

Akims ir sielai mielas namų apšvietimas 2013-02-17

Mąstote apie jaukumą namuose ir jau kurį laiką esate nepatenkintas akis dirginančiu erdvių apšvietimu? Vienas iš galimų šios situacijos sprendimo būdų – LED apšvietimas.

Apšvietimo dizainas – svarbus įrankis norint praplėsti erdves 2012-12-01

10 patarimų, kaip tinkamai pasitelkus apšvietimą, vizualiai padidinti erdvę.

Jaukūs ir šilti namai 2012-10-21

Ilgėjant rudens vakarams, vis daugiau laiko praleidžiame namuose, kuriuose norisi šilumos, jaukumo ir harmonijos. Visa tai interjere įprasmina klasika. Šiam stiliui būdingos tiesios ir aiškios linijos, simetriškumas, griežtas proporcijų laikymasis.

Paskelbti ir apdovanoti geriausi darnaus, energiškai taupaus būsto projektų kūrėjai 2012-10-09

Pusę metų trukęs projektas-konkursas „Mano EKOnamai“ išrinko tris geriausius darnaus ir energiškai taupaus būsto projektus, dar 8 projektai laimėjo specialiąsias nominacijas.

„Inter Deco 2012“ tęs socialinę iniciatyvą kurti draugišką aplinką visiems 2012-10-07

Pirmąkart uostamiestyje surengta interjero ir dizaino idėjų paroda „Inter Deco 2012“ bendruomenę - lankytojus, prekių ir paslaugų gamintojus kvietė diskusijai apie universalų dizainą – patogų ir racionalų aplinkos pritaikymą kiekvienam visuomenės nariui..

Nuo apklausos rezultatų analizavimo iki save prižiūrinčio baseino projektavimo subtilybių 2012-09-10

Rugsėjo 6 dieną Panoramos viešbučio konferencijų centre vykusiame ketvirtajame projektui-konkursui „Mano EKOnamai“ skirtame seminare „Darnaus būsto kūrimo naujovės - 4“ dalyviai sėmėsi žinių, bet ir dalinosi mintimis ir klausimais su ...

Norite intymumo – rinkitės šviestuvą su gaubtu 2012-08-23

Dekoratyviniai šviestuvai – tai matomas šviesos šaltinis, kuris jau pats yra reikšmingas dekoro elementas interjere. Nuo seno žinomi sietynai („liustros“) ir sieninės bra, kurie kabodavo svetainėse ar valgomuosiuose...

Kaip išsirinkti šviestuvą? 2012-07-26

Šviestuvas – svarbiausias šviesos šaltinis patalpose, todėl tinkamas jo pasirinkimas, kelių šviestuvų išdėstymas – tikras iššūkis norintiems atnaujinti būstą. Į ką reikėtų atkreipti dėmesį renkantis šviestuvus?